Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt Renginių kalendorius

 Naujienų prenumerata

Panevėžio rajono savivaldybės vystomasis bendradarbiavimas aukštai įvertintas Briuselyje

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos įgyvendintas projektas „Inovatyvių sprendimų diegimo civilinės saugos ir sveikatos apsaugos srityse Moldovoje ir Gruzijoje skatinimas“ pateko tarp geriausių Europos savivaldybių vystomojo bendradarbiavimo projektų ir pelnė specialųjį prizą už partnerystę su postsovietinėmis šalimis.

Ši žinia pranešta Europos regionų komitete Briuselyje kovo 21–22 dienomis vykusioje tarptautinio tinklo PLATFORMA baigiamojoje konferencijoje.

PLATFORMA – Europos savivaldybių ir regionų tarybos (angl. CERM) koalicija, padedanti Europos savivaldybėms įgyvendinti vystomojo bendradarbiavimo politiką. Tai – išsivysčiusių šalių užsienio politikos dalis, kuria siekiama mažinti decentralizaciją, keistis gerąja patirtimi, skatinti socialinį stabilumą bei ekonominį augimą, mažinti skirtumus tarp išsivysčiusių ir besivystančių šalių, integruoti besivystančias šalis į pasaulio ekonomiką.

PLATFORMA koalicija, skatindama vietos ir regionų valdžių institucijas įgyvendinti vystomojo bendradarbiavimo projektus, šiemet pirmą kartą organizavo apdovanojimus savivaldybėms už aktyvią veiklą vystomajame bendradarbiavime.

Kandidatuoti galėjo visos Europos savivaldybės. Apdovanojimams buvo pateiktos 25 paraiškos iš 75 vietos ir regionų valdžios institucijų, iš 29 skirtingų šalių.

Apdovanojimų renginyje dalyvavo Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius ir įvertinto projekto vadovė Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus vyriausioji specialistė Virginija Petrauskienė.

Dėkodamas renginio komisijos nariams už aukštą įvertinimą A. Pocius akcentavo svarbią tarptautinės vystymo politikos sritį – bendradarbiavimą vietos lygmeniu.

Savo kalboje mero pavaduotojas pristatė Panevėžio rajono savivaldybės administracijos 2017 metais įgyvendintą projektą Jalovenio (Moldova) ir Achmetos (Gruzija) savivaldybėse, siekiant jų darbuotojus supažindinti su inovatyviais sprendimais, įdiegtais civilinės saugos ir sveikatos apsaugos srityse Lietuvoje.

„Dėl to, kad esame čia ir kad mums skirtas mūsų kraštui ir visai šaliai reikšmingas apdovanojimas, galima suprasti, kad savo tikslus pasiekti mums pavyko. Dalijimasis patirtimi ir įgūdžiais tarptautiniu mastu praturtina, įkvepia naujų idėjų“, – sakė mero pavaduotojas.

Specialiuoju prizu įvertintas Panevėžio rajono savivaldybės projektas – ne vienintelis vystomojo bendradarbiavimo srityje. Šiais metais kartu su partneriais ruošiamasi įgyvendinti patirties pasidalijimo žemės ūkio sektoriuje projektą. Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-03-23 14:10:51
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal

 
 
 
   

 

KRAŠTO APSAUGOS SAVANORIŲ PAJĖGOS VYČIO APYGARDOS
  5-OJI RINKTINĖ