Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Šviečiamosios gyvulininkystės programa

Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos bendruomenė dalyvauja Žemės ūkio ministerijos ir Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro įgyvendinamoje Šviečiamosios gyvulininkystės programoje „Gyvulininkystė ir aš“, kurios tikslas skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą gyvulininkyste.

Mokiniai nuotoliniu būdu peržiūrėjo programos organizatorių parengtą edukacinį filmą „Augink, rūpinkis, mylėk“, užduočių knygelėje atliko jiems skirtas užduotis. Susipažinę su Lietuvos ūkiuose auginamais gyvuliais ir paukščiais, jų laikymu, šėrimu, duodama produkcija vaikai aktyviai įsitraukė į programos veiklas, fotografavo savo ūkiuose auginamus gyvulius, domėjosi senelių ir draugų augintiniais. Dalyvavo piešinių konkurse, kurio metu piešė naminius gyvulius, paukščius, kailinius žvėrelius.

Organizuojama šviečiamosios gyvulininkystės programa atveria kelius į pažinimo pasaulį, suteikia mokiniams malonių akimirkų, būdami šalia gyvūnų vaikai nusiramina, patiria rūpinimosi džiaugsmą.


 Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-06-11 10:44:16
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal