Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Muzikos mokyklai – Europos Sąjungos parama

Panevėžio r. muzikos mokyklą, įsikūrusią trijose vietose: Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijoje ir Ramygalos gimnazijoje bei Naujamiesčio šv. Mato parapijos namuose, pasiekė Europos Sąjungos struktūrinių fondų projekto „Neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimas Panevėžio r. muzikos mokykloje“ parama.

Kaip pažymėjo projekto vykdytoja Laima Plančiūnienė, Muzikos mokykla negalėjo užtikrinti neformaliojo vaikų švietimo, t. y. pozityviosios socializacijos veiklų įvairovės, plėtros ir kokybės, nes buvo naudojami seni, nusidėvėję muzikos instrumentai. Didžioji dalis jų pagaminti daugiau kaip prieš 15 ar 30 metų. Muzikos mokykloje trūko ir modernių ugdymo priemonių – multimedijos, interaktyvios lentos, planšetinių kompiuterių, o profesionaliems pasirodymams – įgarsinimo bei apšvietimo įrangos. Reikėjo parengti šį projektą, kad būtų galima atnaujinti Muzikos mokyklos infrastruktūrą ir modernizuoti ugdymo bazę, taikyti modernias ugdymo priemones, dirbti šiuolaikiškai ir inovatyviai, užtikrinti neformaliojo vaikų švietimo kokybę ir plėtrą. Iš projekto lėšų įsigyti instrumentai bus paskirstomi visuose trijuose muzikos mokyklos skyriuose pagal tai, kokių muzikos instrumentų programos bus dėstomos. Nuo naujų mokslo metų pradžios jau pradėtos vykdyti dviejų krypčių neformaliojo vaikų švietimo programos – muzikos ir etnokultūros.

Projekto vykdytojai nuoširdžiai dėkoja Panevėžio rajono savivaldybės merui Povilui Žaguniui, Savivaldybės administracijos direktoriui Eugenijui Lunskiui, Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus vedėjai Miglei Bražėnienei už sudarytą galimybę ir finansinę paramą dalyvaujant Europos Sajungos struktūrinių fondų projekte, įsigyjant naujus muzikos instrumentus, interaktyvias lentas, planšetinius kompiuterius, programinę įgarsinimo ir apšvietimo įrangą.


 Muzikos mokyklos direktorė Laima Plančiūnienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-02-22 10:49:42
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal