Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Ūkininkai kviečiami įsitraukti į trumpąsias tiekimo grandines

 

Iki 120 tūkst. Eur – tiek vienam projektui galės gauti ūkininkai, nuo šiandien, kovo 4 d., iki balandžio 5 d. teiksiantys paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama trumpoms tiekimo grandinėms ir vietos rinkoms skatinti vietos lygmeniu“.

Paramos paraišką pareiškėjas privalo teikti su partneriais. Parama galės būti suteikta mažųjų ir vidutinių ūkio subjektų bendradarbiavimui, užtikrinant aktyvesnį žemės ūkio produktų paklausos augimą, tinkamam žemės ūkio produktų propagavimui bei gamintojų integracijai į maisto tiekimo grandinę, paramą skiriant trumpoms tiekimo grandinėms ir vietos rinkoms skatinti vietos lygmeniu.

Pareiškėjai ir partneriai, norintys gauti paramą pagal veiklos sritį, vykdydami trumpos grandinės veiklą, galės investuoti į statinių, naudojamų ir susijusių su žemės ūkio produkcijos gamyba ir sandėliavimu, statybos arba esamų rekonstravimo ar kapitalinio remonto projektus bei infrastruktūros sutvarkymą, įsigyti fasavimo, pakavimo arba perdirbimo ir paruošimo realizacijai įrangos, būtinos trumpos tiekimo grandinės veiklai vykdyti, taip investuoti į steigiamas prekybos vietas, į internetinės parduotuvės ar svetainės sukūrimą ir palaikymą, skirti lėšų savo veiklos populiarinimui ir rinkodarai, kurie skatintų gaminamos produkcijos pardavimus ir pirkėjų į prekybos vietas pritraukimą.

Didžiausia paramos suma vienam projektui – 120 tūkst. Eur be PVM.

Nauja tai, kad ūkininkai galės vienu metu pretenduoti į dvi paramos priemones. Teiksiantys paraiškas paramai gauti pagal veiklos sritį „Parama trumpoms tiekimo grandinėms ir vietos rinkoms skatinti vietos lygmeniu“ galės dalyvauti ir priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veikloje „Parama smulkiesiems ūkiams“ arba priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos srityje „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“.

Siekiantys investuoti į žemės ūkio valdas projektui galės gauti iki 50 tūkst. Eur.

Didžiausia išmokos suma, kurią galės gauti smulkieji ūkininkai verslo planui įgyvendinti. – 15 tūkst. Eur. 

Išsamesnė informacija – Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) interneto svetainėje.

 


Parengta pagal ŽŪM informaciją


 
  

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-03-04 16:38:57
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal