Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Panevėžio rajono bibliotekose pajamas deklaravo per 400 gyventojų

 

Panevėžio rajono gyventojams deklaruoti pajamas – ne problema. Jau vienuoliktus metus Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Valstybine mokesčių inspekcija (VMI), rajono bibliotekose vietos gyventojams organizuoja konsultacijas mokesčių deklaravimo klausimais.

Šiais metais vienuolikoje bibliotekų gyventojai galėjo deklaruoti pajamas arčiausia savo gyvenamosios vietos, nevykdami į Panevėžį ir negaišdami laiko kelionei bei laukimui eilėse. Kiekvienoje bibliotekoje per dieną pajamas deklaruodavo nuo 20 iki 40 gyventojų. Daugiausiai gyventojų per dieną buvo aptarnauta Vadokliuose – 62 ir Upytėje – 60. Iš viso šiemet pajamas bibliotekose, padedami specialistų, deklaravo 430 Panevėžio rajono gyventojų.

Gausus deklaruojančiųjų skaičius įrodo, kad gyventojams ši paslauga yra reikalinga ir naudinga. Kasmet deklaruoti pajamas į bibliotekas susirenka vis didesnis būrys gyventojų.

Deklaruoti pajamas padėjo gyventojams jau pažįstama VMI Panevėžio skyriaus Mokestinių prievolių departamento Gyventojų poskyrio specialistė Daina Jackūnienė.

 

 


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-05-05 09:51:19
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal