Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Neformalusis suaugusiųjų švietimas įgyvendinant projektą „MOVE-ON!“

Rugsėjo 5–8 d. Kuresarės gimnazijoje (Estija) vyko projekto „MOVE-ON!“ partnerių susitikimas. Į Estiją iš Lietuvos, Lenkijos, Vengrijos ir Portugalijos atvykusius švietimo įstaigų atstovus pasveikino gimnazijos direktorius Toomas Takkis, vadovaujantis gimnazijos kolektyvui jau nuo 1987 m., bei projekto koordinatorė Margit Düüna.

Projekto koordinatorius Albano Voscancelos inicijavo kiekvienoje šalyje jau įvykusių veiklų aptarimą, numatė perspektyvas bei akcentavo, kad šiame projekto įgyvendinimo etape didesnį dėmesį turime skirti andragogams, nes būtent nuo jų kompetencijų priklauso visos Europos suaugusiųjų švietimas. Kitas projekto partnerių susitikimas bei tikslinės grupės mokymai vyks Lenkijoje 2020 m. vasario mėn. Susitikime dalyvaus po penkis tikslinės grupės atstovus iš kiekvienos šalies, o pagrindinis dėmesys bus skiriamas projekto dalyvių gebėjimų atskleidimui ir andragogų skatinimui keistis, savo mintimis ir prasmingais suaugusiųjų švietimui skirtais darbais judėti į priekį. Beje, projekto pavadinimas išvertus iš anglų kalbos reiškia „judėk“.

Priminsime, kad Švietimo centro darbuotojų partnerystė su projektą „MOVE-ON!“ įgyvendinančiomis įstaigomis prasidėjo 2012 metais įgyvendinant projektą „Suaugusiųjų švietimo gairės artėjant 2020-iesiems“, kurį Europos Komisijos Švietimo ir kultūros generalinis direktoratas 2016 m. paskelbė kaip sėkmės istoriją ir „Erasmus+“ rezultatų platformoje pažymėjo kaip pavyzdį visoms švietimo organizacijoms, įgyvendinančioms „Erasmus+“ projektus.

Susitikimo pabaigoje koordinatorius ir minėtų projektų siela Albano Voscancelos paklaustas, kas lemia šių projektų sėkmę, atsakė: „Projekto komanda, nes jie yra ne tik puikūs profesionalai, bet ir nuostabūs žmonės“. Džiaugiamės būdami šios komandos dalimi.

„Erasmus+“ KA2 programos projektas „MOVE-ON!“ (Nr. 2018-1-PT01-KA204-047314) finansuojamas remiant Europos Komisijai.

Susidomėjusiems projektu daugiau informacijos suteiks Panevėžio rajono švietimo centro direktoriaus pavaduotoja Renata Jankevičienė, el. p. renata.jankeviciene@prsc.lt, tel. 8 640 30 739.


 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-10-25 14:27:50
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal