Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Šventinio almanacho „Kalėdinė giesmė“ sutiktuvės

 

Gruodžio 16 d. (sekmadienį) vyko almanacho „Kalėdinė giesmė“ sutiktuvės. Į šventinį almanacho pristatymo renginį buvo pakviestos dvi Panevėžio rajono literatės, šio almanacho bendraautorės Daiva Batavičienė iš Uliūnų ir Ona Striškienė iš Paįstrio. Jos yra Lietuvos kūrybinės raiškos asociacijos „Menų sodas“ narės. Teatralizuotas šventinis renginys vyko Vilniaus karininkų ramovėje.

Į tarptautinę šventę rinkosi poezijos, dainų, įvairių menų mylėtojai iš visos Lietuvos, Algis Uzdila atvyko iš Punsko. Buvo sutarta kiekvienam pasipuošti adventiniu, kalėdiniu ar kitu šventiniu akcentu ar drabužiu. Prieš renginį vyko fotosesija, norėjosi įsiamžinti su įdomiais personažais.

Šventinį renginį vedė asociacijos „Menų sodas“ prezidentė Danutė Ruseckaja kartu su Algimanta Pabedinskiene. Pirmiausia padėkota knygos viršelių dizainerei dailininkei Loretai Pladienei. Almanacho bendraautoriai skaitė po vieną pasirinktą savo kūrinį. Intarpuose dainavo Birutė Gaučinė, Lina Rodevičienė ir kiti. Bendraautoriams įteiktos padėkos už gražų poetinį žodį ir bendraautorystę.


 Ona Striškienė, Panevėžio r. literatų klubo „Polėkis“,
 Lietuvos kūrybinės raiškos asociacijos „Menų sodas“ narė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-31 09:45:43
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal