Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Skelbiame Bernatonius Draugystės Meduolių sostine!

Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinyje vadovės pareigas eiti pradėjo nauja kultūros darbuotoja Giedrė Rameikienė-Piščikaitė. Naujoje vietoje - viskas nauja. Daug noro ir entuziazmo veikti. Giedrės planuose - įkurti Modernių Moterų klubą, telkti Bernatonių ir jų apylinkių žmones bendroms kūrybinėms veikloms ir skatinti  bendruomenės žmones pamilti šokį, nes ji yra choreografė. Giedrė puikiai moka italų kalbą ir mąsto apie bendrus projektus su šios šalies meno kūrėjais. Gerų ketinimų daug, tačiau sąlygos ne pačios palankiausios. Tad bet koks palaikymas iš šalies yra aukso vertės, kad šiomis karantino sąlygomis, varžančiomis gyvus kontaktus, neužgesintų entuziazmo ugnelės širdy. Vakaras, gaminant  Advento vainikus su bernatonietėmis Asta, Virginija ir Gitana, suteikė vilties, kad pavyks rasti bendrą kalbą su bendruomene.

Didelį džiaugsmą suteikė netikėta staigmena. Ramygalos kultūros centro direktorė Loreta Kubiliūnienė pasveikino Giedrę ir, išreikšdama nuoširdų palaikymą, atsiuntė didžiulę dėžę ramygaliečių pagamintų meduolių - Kalėdinių dekoracijų, kad Draugystės gatvėje auganti eglė, visiems čia gyvenantiems ar pro šalį važiuojantiems, kvepėtų Draugystės Meduoliais ir viliotų stabtelti, prieiti, pasigrožėti ar į kultūros namus užeiti tam, kad tiesiog pasisveikinti, geros dienos palinkėti.

Taip gimė idėja Advento metu kepti ir dalintis Draugystės Meduoliais. Galima meduolį įdėti į voką ir įmesti į pašto dėžutę, o gal palikti ant palangės, gal dėželėje prie durų, gal ir linkėjimą kokį pridėti, kad ne tik centrinė eglė, bet ir namų eglutės kvepėtų draugyste. Padarykime staigmeną kaimynui, bičiuliui, o dar geriau tam, su kuriuo santykiai nelabai... Kas ima - to sklidinos rakos, kas duoda - to sklidina širdis. Tebus mūsų rankos ir širdys sklidinos gerumo.


 Meno vadovė Audronė Palionienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-02 11:12:30
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal