Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Burbuliadienis ir padėka Lietuvai Ramygaloje

 

Ramygaloje vasarą tradiciškai pasitinkame švęsdami vaikystės šventę Burbuliadienį. Šiemet nebuvo taip laukiamos meninės programos –  kultūros centre veikiančių vaikų kolektyvų pasirodymų, tačiau gražių, smagių ir prasmingų veiklų netrūko.

Renginį pradėjome tardami patį nuoširdžiausią AČIŪ Lietuvai už sėkmingai įveiktą kovos su COVID-19 etapą. Visas Vadoklių gatvės šaligatvis pražydo daugybe spalvingų Ačiū, kuriuos kreidelėmis rašė ir piešė visi į renginį susirinkę dalyviai. Susiskirstę komandomis pasklidom rašyti padėkų prie visų svarbiausių miesto objektų: bibliotekos, gimnazijos,  bažnyčios, kultūros namų, vaistinės, parduotuvių.

Pirmąją komandą į priekį vedė Ramygalos seniūnas Valdas Chirv, prie akcijos prisijungė ir LR Seimo narė Guoda Burokienė.  Spalvomis nusidažė ne tik žemė, bet ir oras, mat, sugrįžę prie kultūros centro į orą paleidom visą pulką muilo burbulų. Didelių ir mažų, tokių kaip mūsų svajonės, tokių kaip mūsų noras gyventi be varžymų ir apribojimų.

Kultūros centro direktorė Loreta Kubiliūnienė tuos skriejančius burbulus įvardino laisvės simboliu, o mūsų rūbus ir veidus puošusios širdelės bylojo, kad šventę švenčiam ir dėkojam iš visos širdies.

Vaikams buvo parengta daug įvairiausių veiklų: vidiniame kultūros centro kiemelyje įsikūrė dailės studija ir nuotaikos laisvai liejosi dažais ant drobės. Salėje mažųjų laukė interaktyvios grindys ir judrios virtualiosios pramogos. Kieme vyko lobių paieškos  ir kiti smagūs žaidimai bei saldžios dovanos.

Nutilus vaikų šurmuliui 17 val.  gyvos muzikos garsais įsiliejome į visuotinę padėkos akciją ,,Ačiū, Lietuva!“. Meno vadovas Laimutis Raziūnas grojo tūba, kapelos ,,Ramgala“  muzikantas Rytis Raginis – armonika.

Sulaukėme ir viešnios Panevėžio rajono savivavaldybės tarybos narės Modestos Petrauskaitės, kuri karantino metu dovanojo veido kaukių, kad saugiai galėtume atlikti būtinas veiklas kultūros centre. Šventės finale muzikantams ir viešniai padovanoję širdis – ryškius oro balionus – visi kartu garsiai tarėme ,,Ačiū, Lietuva!“ su viltimi, kad mažais ir saugiais žingsneliais grįšime prie įprasto gyvenimo ritmo.


 Meno vadovė Audronė Palionienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-06-02 13:22:36
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal