Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Konferencijoje „Aš – Žemės dalis“

                   

Panevėžio Rožyno progimnazijoje vyko Panevėžio miesto ir rajono 1–4 klasių mokinių mokslinė-praktinė konferencija „AŠ – ŽEMĖS DALIS“. Konferencijos tikslas – plėsti ir gilinti mokinių žinias apie gamtą, ekologiją ir aplinkosaugą, formuoti aplinkai palankų elgesį kasdieniame gyvenime, ugdyti ekologinį mąstymą, gebėjimą sąmoningai rūpintis savo sveikata.

Konferencijos pradžioje mažuosius mokslininkus progimnazijos šeimininkai pasveikino nuotaikinga programa. Susirinkusieji išklausė Valstybinių miškų urėdijos Panevėžio regiono padalinio medelyno viršininko Egidijaus Kaluigos pranešimą „Miškas – Žemės plaučiai“. Panevėžio gamtos mokyklos neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė Valda Briedienė mokė vaikus atlikti ilgalaikį eksperimentą. Tos pačios mokyklos papildomo ugdymo pedagogė Rima Ivanauskienė paaiškino, kaip sukurti švarią aplinką sau ir gyvūnams.

Po trumpos pertraukos visi susirinkusieji dirbo trijose grupėse ir pristatė atliktus eksperimentus ir tiriamuosius darbus. 

Šioje konferencijoje dalyvavo ir Panevėžio r. Dembavos progimnazijos mokiniai. Trečiokai Barbora Martyna Kisieliūtė ir Martynas Lukoševičius pristatė tiriamąjį darbą „Skanūs eksperimentai“ (mokytojos A. Klebonaitė, M. Trinkūnienė). Ketvirtos klasės mokinys Emilijus Trinkūnas atliko tiriamąjį darbą „Obuolio gyvenimas“ (mokytoja A. Klebonaitė).

Apibendrinę konferencijos pranešimus, supratome, kad ir mažais darbais galime prisidėti prie savo Žemės puoselėjimo ir išsaugojimo.


 Mokytoja metodininkė Marytė Trinkūnienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-11-28 10:54:41
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal