Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Laisvės ir tapatybės ženklai“ papuošė Panevėžio rajono savivaldybę

 

Panevėžio rajono savivaldybės administracija tapo viena iš 20-ies partnerių, bendradarbiaujančių neįprastame fotografijų projekte „Laisvės ir tapatybės ženklai“. Šis Panevėžio miesto dailės galerijos ir Fotografijos galerijos vykdomas projektas – tai skirtingose miesto vietose eksponuojamas dviejų fotografijos parodų ciklas, siekiantis per meno kūrinius skleisti pilietines nuostatas, atpažįstant savo laisvės ir tapatybės ženklus.

Parodos atidarymas vyko Panevėžio autobusų stotyje, o didelio formato garsių fotografų darbai eksponuojami įvairiose kultūros, meno ir mokslo, sveikatos, sporto, teisės, verslo bei savivaldos įstaigose. Tarp jų – ir Panevėžio rajono savivaldybės administracija. Antrojo aukšto fojė, prie didžiosios salės, eksponuojama fotomenininko Sauliaus Saladūno 2015 m. daryta nuotrauka „Laisvės ir tapatybės ženklai“.

Šiuo meno kūriniu, kaip ir kitose įstaigose eksponuojamais darbais, bus galima grožėtis iki spalio mėnesio. Vėliau maršruto vietose atsiras kitų meninių fotografijų, bus išleistas parodų katalogas.

Projektas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

 


 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-06-27 13:04:32
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal