Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Patyriminio ugdymo projektas

Panevėžio r. Dembavos progimnazijos ketvirtos klasės mokiniai dalyvauja projekte „Užsiaugink drugelį pats“. Projekto tikslas – mokyti vaikus pažinti bei atsakingai žiūrėti į gamtą ir suteikti žinių apie drugelių gyvenimo ciklą.
Rugsėjo viduryje klasėje apsigyveno šeši „Caligo memnon“ drugelių vikšrai. Jie „atvyko“ autobusu iš Vilniuje įsikūrusios įmonės „Kupu kupu tropiniai drugeliai“. Vaikams buvo labai smalsu, kaip galima užsiauginti drugelį patiems. Išklausę įmonės vadovo patarimus ir perskaitę drugelių auginimo rekomendacijas, progimnazijos ketvirtokai ėmė rūpintis savo naujaisiais gyventojais.

Savo įgyta patirtimi mokiniai nutarė pasidalyti su mažaisiais draugais iš Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ priešmokyklinio ugdymo grupės. Pirmosios viešnagės šioje įstaigoje metu supažindinome juos su vikšro vystymosi ciklu: žiūrėjome ir aptarėme mokomuosius filmus, demonstravome, kaip maitiname bei prižiūrime vikšrus. Antrojo apsilankymo metu mūsų mažieji draugai jau galėjo stebėti „Caligo memnon“ drugelių lėliukių metamorfozę, kuomet jas liesti griežtai draudžiama. Ketvirtokai padėjo ikimokyklinukams pasigaminti lėliukes iš klevo lapų.

Džiaugiamės galimybe dalyvauti patyriminio ugdymo projekte ir nekantriai laukiame išsiritančių drugelių.


 Dembavos progimnazijos pradinių klasių mokytoja Marytė Trinkūnienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-10-23 14:56:28
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal