Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Patvirtintas projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Panevėžio rajono savivaldybėje“ papildomas partneris

 

Panevėžio rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Panevėžio rajono savivaldybėje“. Projekto veiklos papildomos nauja veikla, įvedant asmeninio asistento paslaugą asmenims su fizine ir (ar) kompleksine negalia ir skiriamas šios veiklos vykdymui papildomas finansavimas.

Įvyko projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Panevėžio rajono savivaldybėje“ papildomo partnerio atranka. Atrankos komisija įvertino gautą paslaugos įgyvendinimo paraišką ir Savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. gegužės 30 d. įsakymu Nr. A-243 „Dėl projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Panevėžio rajono savivaldybėje“ papildomo partnerio tvirtinimo“ partneriu patvirtintas Panevėžio rajono socialinių paslaugų centras.

Su projekto partneriu bus pasirašyta Jungtinės veiklos sutartis dėl asmeninio asistento paslaugos teikimo įgyvendinimo.

Asmeninio asistento paslaugos tikslas – atsižvelgiant į individualius asmens poreikius, suteikti jam individualią pagalbą namuose ir viešojoje aplinkoje (palydint ir komunikuojant), kuri padėtų jam gyventi bendruomenėje ir integruotis į ją, neleistų izoliuoti jo nuo bendruomenės ir skatintų jo savarankiškumą, būtiną kasdieniame gyvenime.

Paslaugos gavėjai – asmenys nuo 16 metų, kuriems Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka nustatytas neįgalumo lygis arba darbingumo lygis dėl fizinės (judėjimo, regos, klausos, vidaus organų sutrikimai) ir (ar) kompleksinės negalios, kuri visiškai arba vidutiniškai apriboja jų veiklą, dalyvumą (orientuotis, judėti, dirbti bei savarankiškai tvarkyti asmeninį ir socialinį gyvenimą), ir kuriems reikalinga kitų asmenų pagalba.

Numatoma, kad Projekto metu paslaugas gaus ne mažiau kaip 20 asmenų. Ši paslauga bus teikiama individualiai asmeniui iki 4 valandų per parą septynias dienas per savaitę.

 

 


 


 Savivaldybės administracijos informacija

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-06-03 11:38:46
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal