Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Pati geriausia pilietiškumo pamoka

                  

„Misija Sibiras“ – Lietuvos jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projektas. Jau keletą metų Paliūniškio pagrindinę mokyklą aplanko jaunuoliai, dalyvavę ekspedicijoje ,„Misija Sibiras“. Šių susitikimų mokiniai visada laukia. Šiemet papasakoti įspūdžius apie dalyvavimą projekte atvyko anykštėnas, profesionalus karys Dovydas Žiogas ir palangiškis studentas Laimis Kasperavičius. Jie buvo vieni iš daugiau nei 900 žmonių, užpildžiusių anketas ir pareiškusių norą dalyvauti ekspedicijoje „Misija Sibiras 17“, vieni iš 80-ties atrinktųjų, pakviestų dalyvauti bandomajame 47 km žygyje po Lietuvos miškus ir pelkes ir vieni iš 16-os jaunų žmonių, patekusių į komandą. Mokiniai klausė, ko reikia, kad būtum atrinktas. Jaunuoliai atsakė, kad reikia ryžto, motyvacijos, ištvermės ir meilės Tėvynei.

Jaunuoliai papasakojo apie Irkutsko srityje sutvarkytas lietuvių tremtinių kapines, pastatytus kryžius, susitikimus su Sibire tebegyvenančiais lietuviais ar jų artimaisiais.

Atsisveikindami dalyviai mokyklai padovanojo nuotraukų „Misija Sibiras“ parodą, kurioje atsispindi ne tik dalyvių nuveikti darbai, bet ir išgyventos emocijos.


 Istorijos mokytoja Dalia Šedurskienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-04-11 15:11:30
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal