Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Pasveikink jūrą Palangoje

 

2019 m. liepos 27–28 dienomis Palangos miesto savivaldybė ketvirtą kartą iniciavo socialinę akciją „Pasveikink jūrą Palangoje“, kurios globėjas – Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus. Ši akcija organizuojama prisidedant prie Nacionalinės socialinio saugumo kompanijos „Už saugią Lietuvą“. Akcijos metu 7–12 metų amžiaus vaikai iš sunkiau besiverčiančių šeimų kviečiami pirmą kartą apsilankyti Palangoje. Atvykusių vaikų laukė dviejų dienų programa, kurios svarbiausia dalis – susitikimas su jūra.

Šiemet akcijoje dalyvavo Panevėžio rajono Velžio seniūnijos vaikai. Pirma šventės diena prasidėjo iškilminga ir linksma eisena nuo Grafų Tiškevičių alėjos. Jūratės ir Kastyčio skvere vaikus pasitiko Palangos meras Šarūnas Vitkus su šeima. Visus dalyvius pasveikino Prezidentas Gitanas Nausėda su žmona. Prezidentas su žmona eisenos dalyvius nuvedė iki Palangos tilto. Čia įvyko pirmas vaikų susitikimas su jūra. Vaikai turėjo išskirtinę galimybę iš arti pamatyti Prezidentą ir jo žmoną. Prie Palangos tilto vaikai daugiau nei tris valandas maudėsi jūroje, žaidė, dalyvavo įvairiose veiklose, džiaugėsi saule ir smėliu. Po maudynių jūroje kultūros pievoje „I love Palanga“ vyko piknikas ir įvairios pramogos, vaikai pavaišinti pasienietiška koše ir ledais. Pavakare vaikai lankėsi Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, prie Palangos tilto stebėjo 25-tą jubiliejinį vaikų festivalį „Laumės juosta 2019“. Vaikai juokavo, kad anksčiau šį festivalį matė tik per televizorių. Vakare stebėjo besileidžiančią saulę, o temstant grožėjosi Muzikiniu fontanu.

Kitą dieną pramogos tęsėsi pramogų komplekse „Palangos vasaros parkas“. Vaikai šokinėjo ant batutų, piešė savo svajonių jūrą, ilsėjosi ant sėdmaišių, aplankė Botanikos parko oranžeriją, Gintaro muziejaus ekspoziciją ir vienintelį pabaltyje Šunų muziejų. Apsilankymas Šunų muziejuje vaikams paliko ypač didelį įspūdį. Pavakare vaikai dar kartą išsimaudė jūroje ir su jūra atsisveikino. Vakare kupini malonių įspūdžių grįžo į namus.

Apgyvendinimas, maitinimas ir visos pramogos buvo nemokamos. Abi dienas akcijos dalyvius džiugino saulė ir geras oras. Pažindami Palangą vaikai įveikė nemažai kilometrų pėsčiomis, buvo ištvermingi. Vaikams dalyvauti socialinėje akcijoje „Pasveikink jūrą Palangoje“ labai patiko, svajoja grįžti dar ne kartą. Didžiausias ačiū akcijos organizatoriams ir savanoriams.


 Velžio seniūnijos socialinės darbuotojos Sigita Kurševičienė ir Toma Navadonskytė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-07-31 14:22:29
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal