Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Paskutinė galimybė deklaruoti pasėlius

 

Žemdirbiai, nespėję dėl nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybių deklaruoti žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų, dar gali tai padaryti iki 2018 m. spalio 31 d. – primena Žemės ūkio ministerija.

Paraiškos priimamos tik esant nenugalimos jėgos aplinkybėms, pavyzdžiui, dėl paramos gavėjo mirties, ilgalaikio paramos gavėjo profesinio nedarbingumo, stichinės nelaimės, turinčios didelį poveikį žemės ūkio valdai, ir kt.

Žemės ūkio veiklos subjektas turi per 15 darbo dienų nuo tos dienos, kai sužinojo arba galėjo sužinoti apie nenugalimos jėgos aplinkybes (bet ne vėliau kaip iki einamųjų metų spalio 31 d.), savarankiškai užpildyti ir patvirtinti paraišką (https://paseliai.vic.lt). Jeigu to padaryti nėra techninių galimybių, galima kreiptis į savivaldybę ar seniūniją pagal žemės ūkio valdos centro adresą.

Savivaldybės ar seniūnijos darbuotojas arba žemės ūkio veiklos subjektas dokumentus (prašymą priimti pavėluotą paraišką, vėlavimo priežasties pagrindimo dokumentų originalus ir patvirtintą paraišką) turi išsiųsti paštu Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos (Blindžių g. 17, 08111 Vilnius). Agentūra, gavusi minėtus dokumentus, priima sprendimą dėl vėluojančios paraiškos priėmimo.

Po spalio 31 d. paraiškos nebebus priimamos.

Dėl paraiškos teikimo galima pasikonsultuoti VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centre, tel. (8 5) 266 0620, el. paštas pagalba@vic.lt.

 


 

Parengta pagal ŽŪM informaciją
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-02 14:04:30
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal