Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Pasaulinė sveikatos diena „Sveikata visiems“

                                                 

2018 m. balandžio 7 d. Medardo Čobato trečiojo amžiaus universitetas ir Viešoji įstaiga „Sveikas miestas“ kvietė visus paminėti Pasaulinę sveikatos dieną „Sveikata visiems“.
 
Vykome ir mes, Panevėžio rajono TAU Šilų, Tiltagalių ir Velžio fakultetų atstovai, į Vingio parke Vilniuje organizuojamą renginį.

Kupini energijos, gyvybingi, atrodantys daug jaunesni nei iš tikrųjų, į šventę susirinko senjorai iš visų Lietuvos miestų. Renginio dalyvius pasveikino Pasaulio sveikatos organizacijos biuro Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė, Sveikatos apsaugos ministerijos Mitybos ir fizinio aktyvumo skyriaus vyriausioji specialistė Ieva Gudanavičienė, Vilniaus miesto savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorė Alina Kovalevskaja bei jaunatviškumu trykštančios MČTAU rektorė dr. Zita Žebrauskienė ir Sveikatos fakulteto dekanė Viktorija Montvilienė. Nuotaikingomis dainomis, smagiais šokiais bei sveikatos palinkėjimais šventę pradėję Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos mokiniai savo nuoširdumu ir gera nuotaika įkvėpė ir mus.

Karališkasis Prūsijos princo gydytojas teigė, kad „Mankšta – pats geriausias vaistas žmogui“. VšĮ „Sveikas miestas“ direktoriaus Manto Paulausko ir jo įstaigos instruktorių padedami dalyvavome mankštoje, kuri gerina fizinę, emocinę ir dvasinę savijautą. Visi sutartinai atliko pratimus, labai panašius į šokius. Įdomiausia tai, kad šie lėti pratimai harmoningai persilieja vienas į kitą ir tokia paprasta 15 min. mankšta neįtikėtinai pagerina kiekvieno fizinę būklę. Mokėmės taisyklingai vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis, senjorai dalyvavo ir diskgolfo varžybose. Po sveikatingumo valandos visi vaišinosi kareiviška koše ir arbata.

Žavėjo dalyvaujančių kolektyvų išradingi, linksmi, nuotaikingi, šmaikštūs meniniai prisistatymai. Senjorai ramiai mėgavosi saulėta diena, oro gaivumu ir gera nuotaika. Tokia šventė gera proga pabendrauti su kitų fakultetų senjorais, tai labai suartina žmones, galima pasidalinti patirtimi. Bendraamžių susitikimai suteikia prasmę ir tikslą gyvenimui, padeda suvokti ir išgyventi dėkingumo ir būties džiaugsmą. Juk įžengus į naują tūkstantmetį, mums reikia keisti mąstymą bei požiūrį į gyvenimą, ieškoti naujų sveikatos stiprinimo ir gerinimo būdų. Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams už šį renginį.


 Palma Butkuvienė, Panevėžio r. TAU Velžio fakulteto klausytoja
 Šilų fakulteto dekanės Audronės Antanaitienės nuotraukos
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-04-11 10:05:53
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal