Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt




 Naujienų prenumerata



 

PANEVĖŽIO RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS KOMITETAI IR JŲ SUDĖTIS

Biudžeto, ekonomikos ir investicijų komitetas
 

Pirmininkas

Angelė Narbutienė

8 686 08 846, narbutiene@panrs.lt

Pirmininko pavaduotojas

Jonas Masiokas

8 614 64 566, masiokas@panrs.lt

Nariai

Violeta Grigienė

8 699 60 744, panslaugaadm@zebra.lt

Jonas Katinas

8 698 02 021, piniava@paskatina.lt

Albinas Kisielis

8 686 83 133, albinas.kisielis@panrs.lt

Eduardas Kubilius

8 687 48 328, eduardas.kubilius@panrs.lt

Donatas Tumas

8 687 57 960, 3dtumas@gmail.com

Antanas Pocius

8 662 05 501, antanas.pocius@panrs.lt

Rimantas Trota

8 699 18 445, rimantas.trota@panrs.lt

 

Kaimo, sveikatos ir socialinių reikalų komitetas
 

Pirmininkas

Jūratė Januškienė

8 616 22 832, jurate.januskiene@panrs.lt

Pirmininko pavaduotojas

Vitalija Kuliešienė

8 699 32 683, kuliesiene@panrs.lt

Nariai

Kazimieras Algirdas Budrys

8 618 40 970, budrys@panrs.lt

Jonas Gritėnas

8 681 53 721, jonas.gritenas@panrs.lt

Daiva Juodelienė

8 616 52 340, daiva.juodeliene@panrs.lt

Povilas Nemanis

8 687 86 680, nemanis@panrs.lt

Audrius Zalatoris

8 687 77 099, zalatoris@panrs.lt

Antanas Zopelis

8 685 83 265, zopelis@panrs.lt

 

Švietimo, kultūros, jaunimo ir savivaldos reikalų komitetas
 

Pirmininkas

Jonas Kaušakys

8 612 22 306, kausakys@panrs.lt

Pirmininko pavaduotojas

Dalius Dirsė

8 687 19 210, dalius.dirse@panrs.lt

Nariai

Algimantas Birbilas

8 616 19 416, algimantas.birbilas@panrs.lt

Osvaldas Dirsė

8 686 12 177, dirse@panrs.lt

Lina Kairytė

8 615 41 581, lina.kairyte@panrs.lt

Modesta Petrauskaitė

8 698 23 565, modesta.petrauskaite@panrs.lt

Rimantas Pranys

8 616 48 684, rimantas.pranys@panrs.lt

 

Kontrolės komitetas
 

Pirmininkas

Daiva Juodelienė

8 616 52 340, daiva.juodeliene@panrs.lt

Pirmininko pavaduotojas

Rimantas Trota

8 699 18 445, rimantas.trota@panrs.lt

Nariai:

Osvaldas Dirsė

8 686 12 177, dirse@panrs.lt

Angelė Narbutienė

8 686 08 846, narbutiene@panrs.lt

Povilas Nemanis

8 687 86 680, nemanis@panrs.lt

Donatas Tumas

8 687 57 960, 3dtumas@gmail.com

Rimantas Pranys

8 616 48 684, rimantas.pranys@panrs.lt

 


 

Paskutinis atnaujinimas: 2018-08-22 08:47:35