Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt



 Renginių kalendorius

 Naujienų prenumerata

Panevėžio rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centras

Panevėžio rajono savivaldybės

administracijos direktoriaus

2017 m. liepos 18 d. įsakymo Nr. A-424

 

PANEVĖŽIO RAJONO SAVIVALDYBĖS EKSTREMALIŪJŲ SITUACIJŲ OPERACIJŲ CENTRAS

operacijų centro koordinatorius

1. Aivaras Valantiejus, civilinės saugos vyriausiasis specialistas.

II. OPERACINIO VERTINIMO IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ PREVENCIJOS GRUPĖ

1. Skirmantas Vertelka, vyriausiasis specialistas mobilizacijai (grupės vadovas).

2. Rasa Kaminskienė, Panevėžio apskrities VPK Panevėžio miesto ir rajono PK 2-ojo poskyriaus viršininkė.

3. Laimutis Lukšas, VĮ „Panevėžio regiono keliai“ Panevėžio kelių tarnybos viršininko pavaduotojas.

4. Renaldas Nacickas, Panevėžio APGV Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorius.

5. Danutė Pajėdienė, VšĮ Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikos direktoriaus pavaduotoja pirminei sveikatos priežiūrai.

6. Gintautas Venskevičius, AB „Energijos skirstymo operatoriaus“ Panevėžio regiono tinklų eksploatavimo departamento Elektros tinklo eksploatavimo skyriaus vadovas.

 

III. INFORMACIJOS VALDYMO, VISUOMENĖS INFORMAVIMO GRUPĖ

 

1. Danutė Pociuvienė, vyriausioji ryšių su visuomenė specialistė (grupės vadovė).

2. Diana Žukauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė.

3. Stasė Venslavičienė, Personalo skyriaus vedėja. 

IV. MATERIALINIO TECHNINIO APRŪPINIMO GRUPĖ 

1. Ramūnas Gildutis, VšĮ Velžio komunalinio ūkio direktoriaus pavaduotojas (grupės vadovas).

2. Mindaugas Malinauskas,Vietinio ūkio skyriaus vyr. specialistas.

3. Salvinija Motiejauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė.

4. Arvydas Paukštė, Žemės ūkio skyriaus vyr. specialistas.

 

V. ADMINISTRAVIMO GRUPĖ

 

1. Jolita Lukoševičienė, Ūkio tarnybos vedėja (grupės vadovė).

2. Eugenijus Plėštis, Ūkio tarnybos darbuotojas (elektrikas).

3. Roma Kriščiūnienė, Personalo skyriaus vyr. specialistė. 

VI. ELEKTRONINIŲ RYŠIŲ ORGANIZAVIMO IR PALAIKYMO GRUPĖ

1. Svetlana Jerpyliova, Informacinių technologijų skyriaus vedėja (grupės vadovė).

2. Visvaldas Beinaras, Informacinių technologijų skyriaus informacinių technologijų specialistas.

3. Rimantas Tvarijonas, Informacinių technologijų skyriaus informacinių technologijų specialistas

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-07-24 10:47:05
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

 
 
 
   

 

KRAŠTO APSAUGOS SAVANORIŲ PAJĖGOS VYČIO APYGARDOS
  5-OJI RINKTINĖ