Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Panevėžio rajono savivaldybė perka socialinį būstą

Skelbimas dėl Panevėžio rajono savivaldybės socialinio būsto pirkimo

Perkančioji organizacija: Panevėžio rajono savivaldybės administracija, įstaigos kodas – 188774594,

buveinė – Vasario 16-osios g. 27, Panevėžio m.,

interneto svetainės adresas – www.panrs.lt,

tel. – (8 45) 58 29 56, (8 45) 58 19 27

el. paštas: lina.gaidyte@panrs.lt; ernesta.ziauniene@panrs.lt.

Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.

Teisės aktai: pirkimas vykdomas vadovaujantis Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. gruodžio 13 d. nutarimu Nr. 1036 „Dėl žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Pirkimo objekto apibūdinimas: Perkamas vieno kambario butas Panevėžio rajono Karsakiškio, Krekenavos, Miežiškių, Naujamiesčio, Paįstrio, Panevėžio, Raguvos, Ramygalos, Smilgių, Upytės, Vadoklių, Velžio seniūnijų teritorijose. Informacija apie būstą: būstas turi būti ne mažesnio kaip 26 kv. m ir ne didesnio kaip 40 kv. m naudingo ploto.

Adresas, kuriuo galima gauti pirkimo dokumentus: Panevėžio rajono savivaldybės administracijos administracijoje prieš tai susitarus dėl dokumentų perdavimo su Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialiste E. Žiauniene telefonu 8 618 08639. Taip pat pirkimo sąlygos skelbiamos Savivaldybės administracijos interneto svetainėje www.panrs.lt. Informacija teikiama tel. (8 45) 58 29 56, (8 45) 58 19 27.

Pasiūlymų pateikimas: Kandidatas pasiūlymą (nustatytos formos) kartu su parduodamo būsto dokumentais užklijuotame voke su užrašu: Kandidato vardas ir pavardė, telefono numeris; gyvenamosios vietos adresas; nuoroda „Socialinio būsto pirkimas. Skelbiamoms deryboms dėl būsto pirkimo“; „Neatplėšti iki 2020-03-26, 9 val. 00 min.“. Kartu su pasiūlymu pateikiami šie dokumentai:

1. buto nuosavybę patvirtinantis dokumentas (Nekilnojamo turto registro centrinio duomenų banko išrašas, kuris negali būti senesnis kaip 2020-02-01 ir kuriame būtų nurodytas buto fizinio nusidėvėjimo procentas, jei plytų mūro arba mišrių konstrukcijų daugiabutis gyvenamas namas, kuriame yra butas, statytas iki 1964 m., jei po 1964 m., fizinio nusidėvėjimo procentas gali būti ir nenurodytas buto nuosavybę patvirtinančiame dokumente) ar kopija;

2. buto kadastro duomenų bylos kopija;

3. jei butas parduodamas su žeme – žemės sklypo nuosavybės dokumento ir žemės sklypo plano kopijos;

4. įgaliojimas, suteikiantis teisę asmeniui derėtis dėl buto pardavimo, pasiūlymo ir buto dokumentų pateikimo ir (ar) pirkimo sutarties sudarymo, kai pasiūlymo pateikėjas nėra buto savininkas;

5. buto energinio naudingumo sertifikato kopija (nepateikus šio sertifikato kartu su pasiūlymu, buto energinio naudingumo klasė prilyginama G klasei).

Pasiūlymas su priedais turi būti sunumeruotas, susiūtas ir paskutinio lapo antroje pusėje patvirtinta Kandidato arba jo įgalioto asmens parašu, o juridinio asmens – ir antspaudu (jeigu turi). Jei pasirašo savininko įgaliotas asmuo, pridedamas notaro patvirtintas įgaliojimas arba įstatyme nustatytos formos įgaliojimas. Pasiūlyme turi būti nurodytos parduodamo buto apžiūros sąlygos (laikas, kada galima apžiūrėti butą, ir Kandidato įgalioto atstovo, į kurį galima kreiptis dėl perkamo turto apžiūrėjimo, pareigos, vardas ir pavardė, adresas, telefono numeris).

Kandidato teikiami dokumentai turi būti parengti valstybine (lietuvių) kalba.

Pasiūlymus Kandidatai pateikia tiesiogiai patys, per kurjerį arba atsiunčia paštu registruotu laišku.

Pasiūlymų ir nekilnojamųjų daiktų dokumentų pateikimo terminas (data ir valanda): iki 2020 m. kovo 26 d. 9 val. 00 min. Jeigu pasiūlymas su parduodamo būsto dokumentais gautas pasibaigus nustatytam terminui, šie dokumentai grąžinami juos pateikusiam Kandidatui.

Pasiūlymų priėmimo vieta: pasiūlymai priimami Panevėžio rajono savivaldybės administracijoje prieš tai susitarus dėl dokumentų perdavimo su Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialiste E. Žiauniene telefonu 8 618 08639.

Pirkimo komisijos posėdžio, kuriame bus atplėšiami vokai su gautais pasiūlymais, vieta, data ir laikas: Panevėžio rajono savivaldybė, savivaldybės posėdžių salė (II aukštas, 227 kabinetas), Vasario 16-osios g. 27, Panevėžio m., 2020 m. kovo 26 d. 10 val. 00 min.

Pasiūlymo forma

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-03-23 09:59:12
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal