Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Panevėžio rajono savivaldybė – pirmoji šalyje

 

Rugpjūčio pirmąją dieną Savivaldybės merui Povilui Žaguniui Europos Komisijos komunikacijų tinklų, turinio ir technologijų generalinio direktorato, kuris yra atsakingas už WiFi4EU projektą, atstovė Jurgita Žemaitytė įteikė simbolinį 15 tūkst. eurų vertės čekį nemokamam belaidžiam internetui ryšio zonų viešosiose erdvėse įrengti. WiFi4EU čekio lėšomis bus padengtos įrangos pirkimo ir įrengimo išlaidos. Projekto „WiFi4EU Panevėžio rajone“ įgyvendinimui pagal Europos infrastruktūros tinklų priemonę Panevėžio rajono savivaldybės taryba pritarė šių metų pradžioje. „Panevėžio rajono savivaldybė ­­– pirmoji šalyje, kuriai įteiktas simbolinis čekis. Jų Lietuvai skirta trisdešimt“, – sakė J. Žemaitytė. „Džiaugiamės, kad šį projektą įgyvendiname pirmieji. Nemokamo belaidžio interneto įrengimo darbai jau baigiasi, tad mielai konsultuojame savo kolegas iš kitų savivaldybių“, – kalbėjo P. Žagunis.

Pasak projekto vadovės Informacinių technologijų skyriaus vedėjos Svetlanos Jerpyliovos, projektu „WiFi4EU Panevėžio rajone“ siekiama, kad visi Europos gyventojai ir svečiai viešose vietose – parkuose, aikštėse, visuomeniniuose pastatuose ir kt. galėtų naudotis nemokamu kokybišku belaidžiu interneto ryšiu.

Jau šiemet Panevėžio rajono gyventojai ir svečiai nemokamu internetu galės naudotis būdami savivaldybės administracijos pastate, Ramygalos miesto, Vadoklių, Velžio, Karsakiškio, Krekenavos, Naujamiesčio, Paįstrio, Vaivadų, Raguvos ir Smilgių miestelių centruose. Kol kas numatyta įrengti 13 nemokamo belaidžio interneto ryšio zonų. Trejus metus savivaldybė mokės už interneto ryšį (interneto abonementą), įrangos techninę priežiūrą ir eksploatavimą.


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-08-02 08:48:26
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal