Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Panevėžio rajono įžymybės – virtualiame žemėlapyje

Geriau pažinti Panevėžio rajoną ir jo istoriją, aplankyti žymiausias vietas ir objektus, susipažinti su iškiliausiomis istorinėmis bei dabarties asmenybėmis ir jų kūryba jau galima neiškeliant kojos iš namų.

Leistis į tokią pažintinę virtualią kelionę galimybę suteikia Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos tinklapyje skelbiamas interaktyvus lankytinų vietų žemėlapis.

Panaudojant naujausius IT sprendimus šis šiuolaikiškas edukacinis produktas sukurtas Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įgyvendinant projektą „Atrask, pažink, dalyvauk: Panevėžio krašto kūrėjai interaktyvioje kelionėje“.

Atsižvelgiant į informacinių technologijų naujovėmis besinaudojančių žmonių poreikius bei aktyviausiai naudojamas priemones, sukurtas produktas pritaikytas ir mobiliesiems įrenginiams. Nuskenavus QR kodą, lankytojo mobiliajame telefone ar planšetėje virtualus gidas, naudodamas vaizdo, garso ir 360 laipsnių virtualias nuotraukas arba 360 laipsnių virtualią filmuotą medžiagą, supažindina su Panevėžio rajono įžymybėmis.

Interaktyvus žemėlapis ir visa informacija paskelbta Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos svetainėje http://www.panrbiblioteka.lt/interaktyvi-kelione/.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio rajono savivaldybė.

Naujovė buvo pristatoma Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, rajono kaimų bibliotekose, parodoje „EXPO Aukštaitija 2018“ ir sulaukė didelio susidomėjimo.

 


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-17 10:47:05
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal