Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Panevėžio rajone savo pėdsakus paliks savanorė iš Vengrijos

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje savanorystės veiklą pradėjo jau vienuolikta Europos savanorių tarnybos (EST) narė – Melinda Bogdán iš Vengrijos. Šios šalies atstovė Panevėžio rajone darbuosis pirmą kartą.

Tikimasi abipusiai naudingos patirties – bibliotekos darbuotojai ir lankytojai turės unikalią galimybę geriau pažinti Vengrijos kultūrą, istoriją, papročius, o savanorė išbandys save naujoje socialinėje bei kultūrinėje aplinkoje, priims čia laukiančius iššūkius: pramoks lietuvių kalbos, bendraus su bibliotekos bei kaimo bibliotekų lankytojais, rajono gyventojais, pristatys savo šalį ir pažins mūsiškę.

Panevėžio rajono viešoji biblioteka su savanoriais bendradarbiauja jau dešimt metų, nuo 2007-ųjų, kai įsijungė į Europos savanorių tarnybos projektą kaip savanorius priimanti organizacija.

Bibliotekoje savanoriavo Italijos, Vokietijos, Turkijos, Gruzijos atstovai, iš viso 10 jaunų žmonių. Išvykdami jie vieningai tvirtino, kad įgyta patirtis atveria daug galimybių tolesnei gyvenimo veiklai, padeda atsiskleisti, pažinti save, praplečia akiratį.

Savanoriai priimami įgyvendinant kartu su Panevėžio apskrities nevyriausybinių organizacijų informacijos centru parengtą projektą „Palikime savo pėdsakus“, finansuojamą iš Europos Sąjungos „Aktyvaus jaunimo“ programos.

Projekto tikslas – tarpkultūrinis bendradarbiavimas, ieškant naujų darbo formų ir idėjų, telkiant įvairaus amžiaus žmones prasmingai neformaliajai veiklai. Projekto autorių nuomone, biblioteka – puiki terpė šiam tikslui įgyvendinti bei savanorystės idėjoms plėtoti.

 


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-15 13:03:53
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal