Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Panevėžio rajone lankėsi europarlamentaras Bronis Ropė

 

Panevėžio rajone lankėsi Europos Parlamento narys Bronis Ropė. Kartu su savivaldybės meru Povilu Žaguniu jie pasveikino Jotainiuose vykusių respublikinių virvės traukimo varžybų dalyvius bei Ramygalos gimnazijos gimnazistus, minėjusius savo mokyklos šimtmetį.

Kitas vizito tikslas – B. Ropės surengto respublikinio idėjų konkurso „Užduotys naujajam Europos Parlamentui“ finalinis renginys Vadoklių vaikų dienos centre. Čia buvo apdovanoti 16 laimėtojų, savo idėjas pristačiusių rašiniais bei piešiniais. Daugiausia idėjų pateikta aplinkosaugos, žaliosios energetikos ir žiedinės ekonomikos, gyvenimo kokybės gerinimo, kaimiškų regionų atgimimo temomis.

Konkurso prizininkes, panevėžiškes ramygalietę Astą Ulytę bei vadoklietę Iloną Benetaitę pasveikino ir meras P. Žagunis. Jis pasidžiaugė, kad apdovanojimai surengti Panevėžio rajone, kurį pažinti turėjo galimybę konkurso nugalėtojai, atvykę net iš tolimosios Klaipėdos.

Renginys Vadoklių vaikų dienos centre surengtas neatsitiktinai. Pasak B. Ropės, jis yra kreipęsis į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją dėl vaikų dienos centrų finansavimo trūkumų, dėl kurių kiekvienų metų pradžioje jie paliekami nežinomybėje, kol ministerija nagrinėja finansavimo paraiškas. Europarlamentaras pabrėžė didžiulę šių įstaigų ir jų darbuotojų atliekamo darbo svarbą.

„Išsivysčiusios Vakarų Europos šalys jau seniai suprato, kad geriausia, labiausiai apsimokanti investicija – į žmones, ypač į vaikus, savo būsimus aktyvius piliečius ir mokesčių mokėtojus, kur jie begyventų – mieste ar kaime, kiltų iš gerai gyvenančios ar nepasiturinčios šeimos. Džiaugiuosi, kad šis suvokimas mūsų šalyje stiprėja,“ –  kalbėjo B. Ropė.

Po finalinio konkurso renginio europarlamentaras, savivaldybės meras, Lietuvos Respublikos Seimo nariai Petras Nevulis bei Antanas Baura susitiko su rajono gyventojais. Dažniausi klausimai buvo komunalinių atliekų tvarkymo ir vietinės rinkliavos mokėjimo, infrastruktūros, socialinio būsto, žemės bei transporto susisiekimo temomis.

 


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-06-13 10:51:46
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal