Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Panevėžio rajonas paskelbtas didelės rizikos savivaldybe, bus atliekama daugiau profilaktinių tyrimų

 

Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo  sprendimu į didelės rizikos savivaldybių sąrašą šią savaitę, nuo rugpjūčio 10 d. iki rugpjūčio 16 d., įtrauktas ir Panevėžio rajonas. Čia sergamumo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) rodiklis 100 tūkst. gyventojų pasiekė 8,5 atvejo ir viršijo Lietuvos 14-os  dienų suminį sergamumo rodiklį  – 7,6.

Todėl visą savaitę tyrimai COVID-19 ligai nustatyti profilaktiniais tikslais bus atliekami intensyviau.

Savivaldybėje šią savaitę intensyviau profilaktiškai bus tiriami rajono socialiniai darbuotojai; asmens sveikatos priežiūros įstaigų bei socialinės globos įstaigų darbuotojai. Iki šiol tyrimas buvo atliekamas 5-iems proc., dabar – 15-ai proc. darbuotojų.

Papildomai tyrimai bus atliekami vaistinių ir prekybos vietų darbuotojams, tiesioginį kontaktą su klientais turintiems paslaugas teikiančių įmonių darbuotojams bei ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojams.

Šiuo metu didelės rizikos savivaldybėmis taip pat laikomos Ignalinos, Prienų, Šalčininkų, Molėtų, Kupiškio, Vilniaus, Kauno rajonų bei Panevėžio, Visagino, Kauno miestų savivaldybės.

Ignalinos rajone sergamumo rodiklis siekia 124,7; Prienų rajone – 38,8; Panevėžio mieste – 33,8; Šalčininkų rajone – 26,2; Molėtų rajone – 23,3; Kupiškio rajone – 18,3; Visagino mieste – 16,4; Kauno mieste – 16,2; Kauno rajone – 12,4; Vilniaus rajone – 8,0.

Panevėžio rajono savivaldybės gyventojams primename, kad savivaldybės administracijoje aptarnaujami tik iš anksto telefonu užsiregistravę ir apsaugines veido priemones dėvintys gyventojai.

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją gyventojams, atvykusiems į savivaldybės administracijos ir seniūnijų patalpas, privaloma:

• dėvėti nosį ir burną dengiančias veido apsaugos priemones – kaukes, respiratorius (vyresniems nei 6 metų amžiaus asmenims);

• įeinant ir išeinant rankas dezinfekuoti dezinfekavimo skysčiu;

• laikytis saugaus ne mažesnio nei 1 m atstumo;

• laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.

Asmenys, turintys ūmios kvėpavimo takų infekcijos požymių, neaptarnaujami.

Saugant savo ir aplinkinių sveikatą gyventojų prašome naudotis elektroninėmis paslaugomis, į savivaldybės administraciją atvykti tik nesant galimybės paslaugas gauti nuotoliniu būdu.

Lankytojų srautus reguliuoja budintis darbuotojas.


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-08-10 16:33:53
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal