Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Paįstryje pažymėta kūrybinio sezono pradžia

 

Rugsėjo 24 dieną Paįstrio kultūros centras pažymėjo naujo kūrybinio sezono pradžią. Tradiciškai žiūrovai buvo kviesti stebėti koncertinės programos „Suverkim vėrinį rudens“. Šiais metais kolektyvų pasirodymus paįvairino rudeninės mįslės ir užduotys auditorijai. Greičiausi ir gudriausi turėjo galimybę laimėti simbolinius prizus, o aplinkiniai praturtinti žinių bagažus lietuvių liaudies išmintimi. Spalvinga ir žaisminga buvo saulėta rudens diena Paįstryje.

 „Šiais metais mūsų paruoštoje programoje visi pasirodymai buvo paskaninti muzikiniu prieskonių. Liaudiškos muzikos kapela, moterų vokaliniai ansambliai, merginų bei moterų šokių kolektyvai, net vaikų laisvalaikio studija į sceną žengė lydimi muzikos. Neabejoju, kad stebėti tokią dinamišką ir įvairią programą nei vienam iš žiūrovų neprailgo“, - sako Paįstrio kultūros centro direktorė Daiva Kiršgalvienė.

Tądien koncertinėje programoje savo kūrinius pristatė 9 kultūros centro ir padalinių kolektyvai, solo kūrinį atliko Virginijus Kiršgalvis, o renginį vedė suaugusiųjų teatro aktoriai Janina Leonauskienė ir Aurelijus Nevulis. Kiekvienas iš kolektyvų ne tik simboliškai pažymėjo naujo kūrybinio sezono pradžią, bet ir kvietė prie mėgėjiškos veiklos prisijungti naujus narius.

Dar prieš prasidedant koncertinei programai, Paįstrio kultūros centro renginių salėje įsitaisė Rudeninių puokščių paroda. Joje galėjo dalyvauti visi norintys ir kūrybingumo nestokojantys žmonės, kurių kiekvienas buvo apdovanotas simbolinėmis dovanomis. Pasibaigus meno mėgėjų kolektyvų pasirodymams, buvo išrinkta 5 asmenų komisija, kuri iš gausaus parodoje dalyvavusių puokščių skaičiaus išrinko tris vertas nominacijų. Po įnirtingos diskusijos paaiškėjo prizinių vietų nugalėtojai: pirmąją vietą užėmė kapelos „Gegužinė“ puokštė „Rudens rapsodija“, antrąją – ketvirtos klasės moksleivė Ayša Andriūnaitė, trečiąją – Rimos Gaspariūnienės „Imbieriniai sausainiukai artėjančioms Kalėdoms“. Šiais metais puokščių parodos tema buvo – rudeniniai lapai.

„Baltų varnų“ atlikti kūriniai vainikavo parodos apdovanojimus ir gausų pasirodymų vėrinį.  Tarp muzikos debesų grupė nardo jau penktus metus. Grupė, daugiausia atliekanti savo sukurtas dainuojamosios poezijos stiliaus dainas, paįstriečius stebino ir kitų stilių muzikos variacijomis.  Iš kasdieniškų patyrimų kylančios dainos sekmadienio popietę iki pat paskutinių akordų džiugino renginio „Suverkim vėrinį rudens“ žiūrovus.

Jei susidomėjote Paįstrio kultūros centro ir Bernatonių, Daukniūnų, Piniavos padalinių vykdoma veikla, galite prisijungti prie meno mėgėjų kolektyvų.

Paįstryje:

Vaikų ir jaunuolių pučiamųjų orkestras „Dūdorėliai“ (vad. Andrius Gudas)
Vokalinis moterų ansamblis „Įstrelė“ (vad. Virginijus Kiršgalvis)
Liaudiškos muzikos kapela „Gegužinė“ (vad. Jolita Rutkauskienė)
Folkloro kolektyvas „Kultuvė“ (vad. Ona Rimkuvienė)
Moterų linijinių šokių studija „Rožiniai ritmai“ (vad. Nijolė Vidžiūtė)
Merginų šokių kolektyvas (vad. Nijolė Vidžiūtė)
Suaugusiųjų teatro studija (vad. Daiva Kiršgalvienė)
Vaikų ir jaunuolių teatro studija „Skruzdėlė“ (vad. Daiva Kiršgalvienė)

Bernatoniuose:

Moterų vokalinis ansamblis „Vėtrungė“ (vad. Liudvika Strazdienė)
Retro grupė „Vėrinys“ (vad. Liudvika Strazdienė)

Daukniūnuose:

Vaikų laisvalaikio studija „Nenuorama“ (vad. Arneta Matuzevičiūtė)

Piniavoje:

Moterų vokalinis ansamblis „Svaja“ (vad. Silvija Tamoliūnienė)


 Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-10-04 11:05:23
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal