Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Pagerbti rajono mokytojai

 

Prieš didžiąsias metų šventes padėkota Panevėžio rajono mokytojams, kurių parengti vaikai ir mokiniai zoniniuose, regiono, šalies ir tarptautiniuose renginiuose 2018 metais užėmė prizines vietas.

Savivaldybės meras Povilas Žagunis, įteikdamas asmenines dovanas, pedagogams dėkojo už jų pagalbą ir indėlį, rengiant įvairių olimpiadų bei konkursų ar varžybų prizininkus. Laurai nuskinti Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurse „Dainų dainelė“, Regioninio meninio skaitymo konkurse, Panevėžio krašto 5–9 klasių jaunųjų matematikų olimpiadoje, Jaunųjų dviračių vairuotojų varžybose „Saugus ratas“, šalies mokinių interneto svetainių kūrimo konkurse. Padėkota mokytojams Ritai Storastienei, Irmai Abukauskienei, Editai Davidonytei (Velžio gimnazija), Jurgitai Klimavičiūtei bei Sigitai Gabrišiūnienei (Naujamiesčio gimnazija), Laimutei Krištopaitytei (Ramygalos gimnazija), Vilhelminai Kavaliauskienei (Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija), Antanui Klovui ir Algirdui Rutkauskui (Raguvos gimnazija) bei Rimantui Monstvilai (Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija).

Renginyje pasveikinta ir jų kolegė Vaida Šiaučiūnė (Velžio gimnazija), kuri Žinių ekonomikos forumo apdovanojimuose pelnė inovatyviausios gimtosios ir užsienio kalbų mokytojos vardą. Iš 200 nominantų išrinkti septynių sričių mokytojai: pradinių klasių, kalbų, matematikos ir informatikos, biologijos ir chemijos, fizikos, menų ir technologijų, socialinių dalykų. Kiekvienoje srityje inovatyviausiais tapę mokytojai laimėjo galimybę nuvykti į bet kurią norimą tarptautinę konferenciją švietimo tema užsienyje. Džiaugiamės, kad tokie šaunūs mokytojai dirba mūsų rajono mokyklose.


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-14 13:38:03
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų: 3
http://www.panrs.lt/m/m_comments/files/ajax.php

2018-12-18 18:51
Rita
Gana subtilu, sakyčiau, fotografuoti virtuvėje:-)
Sveikinu kolegas!
Balsuoti
Labai blogas Blogas Vidutinis Geras Labai geras
2018-12-16 15:50
mokytoja
Superinė mokytoja S. Gabrišiūnienė, visada labai gerai paruošia mokinius ne tik olimpiadoms, bet ir egzaminams. Gaila, kad ją įvertinti pamiršta mokyklos valdžia.
Balsuoti
Labai blogas Blogas Vidutinis Geras Labai geras
2018-12-13 14:03
?
Dainų dainelė, meninis , internetas, dviračiai... O kur rimtų dalykų pasiekimai, streikuojantys mokytojai?
Balsuoti
Labai blogas Blogas Vidutinis Geras Labai geras
Atgal