Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Nuotoliniu būdu vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje vienbalsiai patvirtintos Savivaldybės vadovų ataskaitos

 

Be techninių trikdžių, sklandžiai ir konstuktyviai įvyko šiandien, balandžio 2 dieną, pirmą kartą Savivaldybės veiklos istorijoje nuotoliniu būdu organizuotas Panevėžio rajono savivaldybės tarybos posėdis. Į darbotvarkę įtraukti 23 klausimai, tarp kurių – Savivaldybės mero ir tarybos bei Savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 metų veiklos ataskaitos.

Galimybę posėdį organizuoti nuotoliniu būdu suteikė LR Seime ypatingos skubos tvarka kovo 31 d. priimtas Vietos savivaldos įstatymo pakeitimas. Seimas nusprendė, kad Savivaldybių tarybų posėdžiai nuotoliniu būdu elektroninių ryšių priemonėmis galės vykti, jei dėl nepaprastosios padėties, ekstremaliosios situacijos ar karantino savivaldybės tarybos posėdžiai negalės vykti nustatyta tvarka.

Nuotoliniu būdu vykusiame posėdyje tarybos nariams buvo suteiktos sąlygos pasisakyti svarstomais klausimais, užduoti klausimus.

Posėdis pradėtas tylos minute pagerbiant Amžinybėn išėjusį buvusį ilgametį Savivaldybės tarybos narį Joną Katiną.

Pirmaisiais dviem darbotvarkės klausimais pristatytos Savivaldybės mero ir tarybos bei Savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 metų veiklos ataskaitos, kurios vienbalsiai patvirtintos.

„Veikime, stebėkime, padėkime, siūlykime, palaikykime, kritikuokime, bendradarbiaukime, kad Panevėžio rajonas klestėtų, o jo gyventojai džiaugtųsi ir didžiuotųsi savo gimtuoju kraštu“, – baigdamas pristatyti veiklos ataskaitą sakė meras.

Savivaldybės vadovai padėkojo tarybos nariams už bendras pastangas sprendžiant rajono gyventojams aktualias problemas, tęsiant anksčiau pradėtus įgyvendinti projektus bei pradedant naujus darbus. Už indėlį kuriant krašto gerovę padėka pareikšta ir savivaldybės įstaigų, savivaldybės administracijos specialistams, gyventojų bendruomenėms.

Mero ir tarybos bei Savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 metų veiklos ataskaitos bus patalpintos Panevėžio rajono savivaldybės interneto svetainėje www.panrs.lt Veiklos sritys/Veiklos ataskaitos.


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-04-02 14:02:37
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal