Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Klausimai ir atsakymai

2019-11-20
Noriu grysti iš Anglijos ,ar turiu galimybe gauti subsidijas?Mes esame 5asm.daugiavaike šeima.Kokie pirmi žingsniai turėtų būti?Ar šiuo metu yra tikimybe gauti jas?

Informaciją apie finansinę paskatą pirmajam būstui įsigyti rasite Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos puslapyje: https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/seima-ir-vaikai/finansine-paskata-pirmaji-busta-isigyjancioms-jaunoms-seimoms.

Dėl išsamesnės informacijos, jei planuojate būstą įsigyti Panevėžio rajono savivaldybės teritorijoje ir esate jauna šeima (Jauna šeima – šeima, kurioje kiekvienas iš sutuoktinių ar asmenų, sudariusių registruotos partnerystės sutartį, yra iki 36 metų, taip pat šeima, kurioje motina arba tėvas, globėjas (rūpintojas) vieni augina vieną ar daugiau vaikų arba (ir) vaiką (vaikus), kuriam (kuriems) nustatyta nuolatinė globa (rūpyba), ir yra iki 36 metų) ir  nesate turėję nekilnojamojo turto gyvenamosios paskirties, tai dėl išsamesnės informacijos rašykite Linai Gaidytei arba skambinkite. Būstą išsirinkus, prašymas pildomas spis.lt. Būtina deklaruoti turtą, forma FR0001.

Atgal