Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Naujieji mokslo metai atvėrė visas duris

Iš šeštadienį, Rugsėjo 1-ąją, Mokslo ir žinių dieną pirmųjų sutikusių Krekenavos Mykolo Antanaičio bei Ramygalos gimnazijų šiandien šventės estafetę perėmė ir visos kitos Panevėžio rajono savivaldybės švietimo įstaigos.

Itin išradingai pirmoji mokslo metų diena organizuota Krekenavoje. Čia pirmokėlius, kurių tėra 17, į klases lydėjo žinomų pasakų herojais persirengę dvyliktokai – kad mažieji naujoje aplinkoje jaustųsi drąsiau ir saugiau.

Šiandien Savivaldybės meras Povilas Žagunis mokslo metų pradžios proga sveikino Piniavos mokyklos-darželio kolektyvą, Savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius lankėsi Vadoklių pagrindinėje mokykloje, Savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus – Velžio gimnazijoje.

Švietimo įstaigose viešėjo ir jų bendruomenes sveikino bei sėkmingų ir darbingų metų linkėjo Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Savivaldybės tarybos nariai, Savivaldybės administracijos skyrių vadovai bei specialistai, seniūnijų seniūnai, vietos bendruomenių atstovai, dvasininkai.

Pedagogus, vaikus, jų tėvelius sveikindamas su švente meras pasidžiaugė kasmet augančia ir gražėjančia, įvairius iššūkius drąsiai įveikiančia Piniavos mokykla-darželiu, profesionaliu, savo darbui atsidavusiu pedagogų kolektyvu, smalsiais mokinukais.

Direktorė Alvida Tamošiūnienė priminė, kad laisvų vietų įstaigoje nėra. Šiandien jos slenkstį peržengė 14 pirmokų, kuriuos į mokslo ir žinių pasaulį ves nauja kolektyvo nare tampanti mokytoja Nijolė Šlevienė.

Mokslo metus Piniavos mokykloje-darželyje pradeda 172 vaikai: 78 ikimokyklinukai, 22 priešmokyklinukai ir 72 mokiniai. Iš viso 10 kolektyvėlių: 5 ikimokyklinio, 1 priešmokyklinio ugdymo ir 4 pradinės klasės.

Įstaigos salėje vykstanti mokslo metų pradžios šventė pradėta sugiedant Tautinę giesmę ir tęsta gražiais sveikinimais, linkėjimais, nuotaikinga menine programa. Tuo tarpus mokyklos-darželio kieme kastuvais mojavo darbininkai – jau pradėti lauktieji priestato statybos darbai. Jiems iš Savivaldybės biudžeto skirta 400 tūkst. Eur.

Pirmajame statybos darbų etape bus statomos dvi ikimokyklinio ugdymo grupės ir biblioteka, antrajame – didelė sporto salė, kuri bus skirta ir visos Piniavos kaimo bendruomenės reikmėms. Bus atliekami ir mokyklos-darželio sklypo pertvarkos darbai. Tikimasi, kad kitą rugsėjį visi džiaugsis įkurtuvėmis.

Iš viso šiais mokslo metais Panevėžio rajone, preliminariais skaičiavimais, mokysis 2 983 mokiniai (praėjusiais mokslo metais mokėsi 3 043 mokiniai).

Jiems duris atveria 7 gimnazijos, 8 pagrindinės mokyklos, 1 progimnazija, 3 mokyklos-darželiai, 6 lopšeliai-darželiai.

 


 


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-09-03 14:46:58
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal