Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Naujamiestiečių „SVEIKATOS AVILYS“ švenčia pirmąjį gimtadienį

 

Naujamiestyje praėjo pirmieji projekto „SVEIKATOS AVILYS“ vykdymo metai. Projekto organizatoriai džiaugiasi dalyviais, tikinčiais, kad sveikas gyvenimo būdas ir fizinis aktyvumas padės įveikti net klastingiausius virusus. Tad  projekto SVEIKATOS AVILYS naujamiestiečių aktyvumas leido tęsti fizines veiklas, kurios taip pat ir visą vasarą vyko Naujamiesčio gimnazijos stadiono erdvėje: pilateso, kangoo jumps, kineziterapinės mankštos, jogos užsiėmimai. Dalyviai galėjo mėgautis šiaurietišku vaikščiojimu bei plaukimu baidarėmis Dubysos upe, mokiniams organizuojamos plaukimo pamokos baseine. Per metus šias veiklas išbandė apie 160 dalyvių ir dabar gali pasirinkti jiems patinkantį judėjimo būdą.

Remiantis projekto dalyvių apklausos duomenimis, projekto dalyviai pajuto ne vieną teigiamą pokytį – pagerėjo nuotaika, sustiprėjo raumenys, pasikeitė kūno lankstumas ir laikysena. Daugumai apklaustųjų susiformavo įgūdis ir poreikis sportuoti. O svarbiausia, kad visi apklaustieji pripažino, jog sportuoti grupėje daug maloniau nei pavieniui.

Dėkojame SVEIKATOS AVILIO dalyviams. Jūsų bendrumas, dalijimasis tuo, kuo gyvename ir kas ką nuveikia, įkvepia aktyviam gyvenimui ir skatina optimizmą.

Projekto vaizdo medžiaga https://youtu.be/US5ZGvNHWJI

Projektas SVEIKATOS AVILYS“ yra bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja  Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.  


 Projekto koordinatorė Asta Žaludienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-10-13 16:07:14
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal