Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Naujamiesčio gyventojai kyla „Sveikatos laiptais“

Panevėžio rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Naujamiesčio biblioteka antrus metus iš eilės vykdo Panevėžio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Sveikatos laiptais“.

Projekto tikslas – supažindinti gyventojus su svarbiausiais sveikos mitybos principais, lemiančiais sveiką, laimingą gyvenimą, formuoti supratimą, kad sportas – ne tik gera fizinė, bet ir emocinė savijauta, jungianti pramogą, laisvalaikį bei sveiką gyvenseną.

Projekto vadovė Naujamiesčio bibliotekininkė Monika Dumbraitė šiemet svarbiausiu prioritetu skyrė fizinį bendruomenės skatinimą. Bendradarbiaujant su Panevėžio šokių studija „Energym“ turėsime 15 sportinių treniruočių su asmenine bei grupinių treniruočių trenere Irina Radeckiene. Teorinę paskaitą skaitė trenerė Irina Šlimienė, visiems dalyviams nemokamai buvo atliktas kūno sudėties analizės tyrimas.

Smagu, kad šiais metais į šį projektą aktyviai įsitraukė 30 Naujamiesčio gyventojų. Treniruotės vyks ir toliau naujienas sekite facebook paskyroje /Naujamiesčio biblioteka, miestelio skelbimų lentose.

Rudenį turėsime galimybę išklausyti antrą teorinę paskaitą bei pakartoti kūno sudėties analizės tyrimą. Bus įdomu palyginti prieš projektą ir jį įgyvendinus gautus rezultatus.

 Projekto vadovė Monika Dumbraitė

Nuotraukos iš asm. albumo ir Rimanto Banevičiaus
 
 

 


 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-07-02 16:20:05
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal