Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Molainiuose įrengta nauja vaikų žaidimų aikštelė

 

Gyventojų bendruomenės centras „Molainiai“ baigia vykdyti projektą „Laisvalaikio erdvės įrengimas Molainių kaime“. Bendra projekto vertė 6 500,00 Eur su PVM. 5 460,00 Eur projektui įgyvendinti gauta iš Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos pagal priemonę „Parama kaimo bendruomenėms“, taip pat prie šio projekto įgyvendinimo finansiškai prisidėjo Panevėžio rajono savivaldybė, UAB „Panevėžio Rivilė“, Norfos labdaros ir paramos fondas bei gyventojų bendruomenės centras „Molainiai“.

Įrengta aikštelė su vaikų žaidimų įrenginiais, sūpuoklėmis. Pastatyti suoliukai ir šiukšliadėžė. Esame dėkingi aktyvioms bendruomenės narėms Eglei Rudinskienei bei Virginijai Povilaitienei ir UAB „Dylas“, kuri su savo komanda laiku ir kokybiškai padarė projekte numatytus darbus.

Esame numatę ir daugiau kaimo aplinkos gražinimo darbų. Planuojame nutiesti takelius šioje laisvalaikio erdvėje, apsodinti medeliais bei įvairiais augalėliais. Norime sukurti tokią vietą, kur būtų gera visiems. Svarbu, kad dėl savo vykdomų darbų turėtume kaimo žmonių palaikymą. Kiekvieno pagalba bendruomenei ypač reikalinga ir laukiama. Jūsų pasiūlymų laukiame telefonu 8 651 84 242 arba el. paštu bendruomenemolainiai@gmail.com.


 Gyventojų bendruomenės centras „Molainiai“ pirmininkė Laura Mackevičienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-11-02 15:54:50
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal