Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Mokslo metų pabaiga pažymėta virtualiomis padėkomis

 

Mokslo metams artėjant į pabaigą šiandien vyko virtualus Panevėžio rajono mokytojų susitikimas „Ačiū, Mokytojau, už pamokas“. Zoom platformoje organizuotame renginyje, kuriame dalyvavo beveik 300 dalyvių, aptartos nuotolinio mokymo pamokos, įvertinta nauja patirtis.

Nuo pirmųjų akimirkų šventinę nuotaiką sukūrė Panevėžio rajono muzikos mokyklos mokinio Arno Petrausko atliekama Bradley Cooper daina „Shallow“ („Sekluma“) iš kino filmo „Taip gimė žvaigždė“.

Nuskambėjus paskutiniams jaudinančio muzikinio kūrinio akordams į prisijungusius dalyvius kreipėsi Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis. Savivaldybės vadovas padėkojo mokytojams už sėkmingai įveiktą nuotolinio mokymo iššūkį, mokiniams ir tėvams – už supratingumą ir pastangas, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui – už pagalbą mokytojams organizuojant darbą ypatingomis karantino sąlygomis.

„Turbūt daugelis šiuo metu suprato, kad mokytis ir mokyti namuose gera, bet mokykloje – geriausia“, – sakė meras ir išreiškė viltį, kad rugsėjo 1-ąją visi pasitiks savo mokyklose, klasėse, savo suoluose ir savo klasės draugų bei mokytojų apsuptyje.

Diskusijoje „Nuotolinio mokymosi iššūkiai ir atradimai“ šio sudėtingo laikotarpio įspūdžiais ir įgyta patirtimi dalijosi mokytojai, mokiniai, tėveliai.

Dembavos progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Lolita Vyšniauskienė pasidžiaugė, kad visi jos mokiniai, įvertinę nuotolinio mokymosi pamokas, sakė norintys mokytis savo mokykloje, savo klasėje, su savo mokytojais ir draugais.

„Vadinasi, mes, gyvi mokytai, esame paklausūs. Ir nors iššūkiai verčia tobulėti, linkiu, kad daugiau jų patirti netektų“, – kalbėjo mokytoja.

Ramygalos gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Sandra Gruzdienė papasakojo apie klasės vadovės darbo virtualioje erdvėje ypatumus, kai tekdavo auklėtinių žinučių gauti net ir vidurnaktį.

Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ramutė Adomavičė prisipažino, kad nuotoliniu būdu ugdant darželinukus, visiems labiausiai trūko apsikabinimų ir abipusio pajautimo.

Nevaržoma energija trykštantis Raguvos gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Marozas ir šįkart nenustygo vietoje. Mokytojus jis kvietė nebijoti laužyti stereotipų, elgtis taip, kad ir patiems, ir vaikams būtų įdomu ir čia pat pravedė smagią 15 sekundžių fizinę treniruotę.

Dinamiško veiksmo estafetę perėmė Gerų naujienų televizijos parengta videokelionė į rajono mokyklas ir lopšelius-darželius, interviu su mokytojais, mokinių ir darželinukų, jų tėvelių įspūdžiai, padėkos, linkėjimai.

Mokymosi namuose aspektus aptarė Velžio gimnazijos abiturientė Andrėja Žilytė, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos 1 kl. ir 8 kl. mokinių mama, gimnazijos tarybos pirmininkė Asta Gritėnienė, mokytojams dėkojo Karsakiškio seniūnijos seniūnė Rima Jaškūnienė, Žibartonių kaimo seniūnaitė Aušra Vaičeliūnienė.

Jautrius atsisveikinimo žodžius rajono švietimo bendruomenei tarė reorganizuojamų įstaigų – Linkaučių, Žibartonių, Berčiūnų, Karsakiškio Strazdelio pagrindinių mokyklų – direktoriai Virginija Caporkienė, Aldona Gudavičienė, Leonas Miliukas, Jolanta Grinkienė.

Jų kalbose nuskambėjo bendras leitmotyvas: kiekviena pabaiga yra ko nors naujo pradžia. Svarbiausia tikėti, kad ta pradžia bus gera ir pažangi.

Virtualų padėkos renginį vainikavo Ramygalos kultūros centro kūrybinės grupės parengta smėlio muzikos projekcija, skambant Kosto Smorygino dainai „Dangus tau dovanojo aukštį“ iš miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“.

Renginio dalyviai atsisveikino susimojuodami ir linkėdami vieni kitiems po patirtų išbandymų ir šiltos vasaros rudenį susitikti „gyvai gyvoje“ mokykloje.

Mokytojų susitikimo įrašą galima pamatyti čia

 


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-06-10 14:58:18
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal