Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Mokslo ir žinių diena Paliūniškio pagrindinėje mokykloje

„Rodos, tik vakar baigėsi dar vieni mokslo metai, tik vakar visas kaimas dvelkė saldžiu liepų kvapu. Rodos, tik vakar saujom į burnas bėrėm pirmas prisirpusias žemuoges. Bet štai Lėveniu ėmė plaukti gelsvi lapai, laukus ėmė kloti balsvo rūko skaros... Į širdį ėmė smelktis nerami mintis: jau rudenėja, jau rugsėjis...“

Šiais žodžiais prasidėjo Mokslo metų pradžios šventė. Mokyklos direktorė Nijolė Sereikienė pasveikino visus susirinkusius, pasidžiaugė, kad atvyko net 24 nauji mokiniai, padėkojo tėveliams, kad jie pasitiki mokyklos bendruomene. Šiais metais didelis dėmesys skiriamas ugdymo proceso kokybei. Pradinių klasių mokiniai galės naudotis naujais iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos gautais kompiuteriais, iš ES projekto gautos naujos mokymo priemonės gamtamoksliniam ugdymui 5-8 klasėse. Direktorė palinkėjo visai bendruomenei gražių darbų, išminties, ryžto, pagarbos vieni kitiems. Sveikinimo žodžius tarė  Panevėžio rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Alma Namavičienė, Paliūniškio kaimo bendruomenės pirmininkė Lijana Kubilienė, mokyklos tarybos pirmininkė Nijolė Mežiūnienė.

Dvylika pirmokų pasveikino jų pirmoji mokytoja Danutė Lukoševičienė. Dešimtokai palinkėjo mokinukams mylėti mokyklą ir puikiai mokytis, įteikė pirmąsias mokymosi priemones ir mokyklos ženklelį. Pirmokėlius ryškiomis liemenėmis apdovanojo įmonė ,,Saugaus darbo garantas“, mokymo priemonių rinkiniais – Karsakiškio seniūnija, o Seimo narys Petras Nevulis perdavė sportinės aprangos kuprinėles.

Mokiniai įteikė mokytojams gėles, prasidėjo dar vieni  mokslo metai.


 Paliūniškio pagrindinės mokyklos bendruomenės vardu lietuvių kalbos mokytoja Rimantė Bukauskienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-09-04 09:25:07
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal