Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Metų nominacija „Ad astra“ – Naujamiesčio gimnazijos bibliotekininkei Laurai Šinkūnienei

 

Panevėžio regiono bibliotekų darbuotojų Metų nominacijos „Ad astra“ laureate šiemet paskelbta ir Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazijos bibliotekininkė Laura Šinkūnienė. Ji Panevėžio regiono mokyklų bibliotekų (išskyrus aukštąsias) kategorijoje įvertinta už skaitymo skatinimo iniciatyvas, ryškų indėlį į mokyklos bendruomenės telkimą, gebėjimą mokyklos biblioteką paversti ne tik skaitymo, bet ir turiningo bendravimo erdve, kūrybišką informacinių technologijų panaudojimą bibliotekos edukacinėje veikloje, šiuolaikiškumą, inovatyvumą ir veiklumą profesinėje sferoje.

L. Šinkūnienė Naujamiesčio gimnazijoje nuo 2003 m. dirbo informatikos mokytoja, o prieš dvejus metus pakeitė profesiją ir tapo bibliotekininke. Gimnazijos direktorė Daiva Dirsienė sako, kad L. Šinkūnienės įgyvendinamos originalios ir modernios lankytojų pritraukimo iniciatyvos biblioteką pavertė bendruomenės daugiafunkciu centru, kuriame sėkmingai formuojamas kitoks požiūris į knygą, skaitymą, edukacines veiklas, diegiamos inovacijos.

Savo darbą kūrybinga asmenybė dirba nuoširdžiai ir pareigingai, bendradarbiauja su Trečiojo amžiaus universitetu, kartu su Švietimo centru dalyvauja tarptautiniuose projektuose. Patrauklumo bibliotekai suteikė jos iniciatyva sukurtos jaukios erdvės – knygų baras, skaitymas hamake, lauko bibliotekėlė.

L. Šinkūnienė laukiama ir lopšelyje-darželyje. Jos suburti gimnazijos savanoriai mažiesiems naujamiestiečiams ateina skaityti knygelių, rengia edukacines pamokėles.

Panevėžio regiono bibliotekų darbuotojų Metų nominacijos „Ad astra“ laureatus skelbia Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka.

Šiemet bus įteiktos 3 nominacijos. Laureatėmis taip pat tapo Anykščių ir Ignalinos rajonų savivaldybių bibliotekų darbuotojos.

Apdovanojimų teikimo iškilmės vyks gegužės 16 d. 17.15 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos (Respublikos g. 14, Panevėžys) konferencijų salėje.

 


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-05-14 09:23:28
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal