Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Metų apžvelgtuvės Paliūniškyje

 

Metų ratas ir vėl apsisuko. Balandis vėl pasibeldė langan. Rodos, dar  taip neseniai džiaugėmės 2017 metais nuveiktais darbais. O diena po dienos kartu dirbant, dalijantis džiaugsmais ir rūpesčiais,  prabėgo ir 2018-ieji. Kokie jie buvo?

Kovo 29 d. popietę visus bendruomenės narius, atvykusius į Paliūniškio kaimo bendruomenės narių visuotinį ataskaitinį-rinkiminį  susirinkimą,  svetingai priėmė Valdo ir Vilijos svečių namai.

Štai ir prabėgo dveji bendruomenės metai su pirmininke Lijana Kubiliene. Kadenciją baigianti bendruomenės pirmininkė pristatė  2018-ųjų metų nuveiktus darbus, inicijuotus ir vykdytus projektus, apžvelgė svarbiausias veiklos sritis ir kryptis, pasidžiaugė bendruomenės pasiekimais ir laimėjimais. Apžvelgti bendruomenės finansiniai metai.

Išklausius praėjusių metų veiklos ir finansines ataskaitas, susirinkusių akis atgaivino jaunųjų modeliukų pristatyta kolekcija „Lino žydėjimas“ (studija „Grožio mozaika“, vadovė Laimutė Marija Jancevičienė), kurią kartu su draugėmis pristatė mūsų bendruomenės jaunoji narė Paulina. Muzikos garsais ir dainomis mus džiugino vokalinis ansamblis „Tolmėja“ (vadovė Vaida Nevulienė).

Bendruomenės susirinkime dalyvavo ir garbūs svečiai – Seimo narys Petras Nevulis, Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos pirmininkas Kazimieras Binkis, Seimo narės Guodos Burokienės padėjėja Vaida Pečeliūnaitė, Karsakiškio seniūnijos seniūnė Rima Jaškūnienė, Paliūniškio pagrindinės mokyklos direktorė Nijolė Sereikienė. Jie ne tik pasidžiaugė mūsų bendruomenės darbais ir džiaugsmais, bet atsakė į bendruomenės narių klausimus, pasidalijo bendruomenių gyvenimo realijomis šalyje ir rajone.

Seimo narys P. Nevulis Paliūniškio bibliotekai padovanojo paveikslą su Tautiškos giesmės žodžiais, padėkomis apdovanojo V.  ir V. Ivaškas ir Ireną Preidienę  už aktyvią bendruomeninę veiklą.

Susirinkimo dalyviai padėkojo bendruomenės pirmininkei už nuoširdų darbą ir rūpestį kiekvienu paliūniškiečiu ir aplinkinių kaimų gyventoju, neišdildomų švenčių organizavimą, begalinį geranoriškumą ir atidą kiekvienam.

Sprendžiant, kam patikėti bendruomenės vairą, dvejojančių nebuvo. Vienbalsiai pirmininke vėl  išrinkta Lijana Kubilienė, bendruomenės pirmininko pareigas jai patikint ateinantiems ketveriems metams. 

Pasibaigus rimtajai susirinkimo daliai visus susirinkusius linksmino Radviliškio rajono Šeduvos kultūros ir amatų centro humoro grupė „Sprandžina“, kuriai vadovauja nenuilstanti Izolina Stanulienė. Susipažįstant  paaiškėjo, kad  kartu smagioje programoje dalyvavo ir Šeduvos miesto bendruomenės pirmininkė Livita Tvarevičienė. O smagioje vakaronėje po susirinkimo mus linksmino tikros muzikos fabrikėlis „Nešpėtni bernai“ (vadovas Justinas Kanaporis) iš Panevėžio krašto. 


 Dalia Meškonytė, Paliūniškio bendruomenės narė 
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-04-24 10:44:55
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal