Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas

 

2018 m. sausio 31 d. Velžio gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapas. Konkurse dalyvavo 14 geriausių skaitovų iš 9 rajono mokyklų.

Mokinių skaitymą vertino Meninio skaitymo konkurso vertinimo komisija: Regina Švagždienė, Velžio gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, Skaidra Čepelienė, Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja, Rita Karpavičienė, Raguvos gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, Jurgita Klimavičiūtė, Naujamiesčio gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė ir Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Rasa Vyšniauskienė.

Vertinimo komisijos nuomone, geriausiai pasirodė ir 5–8 klasių grupėje I-ąją vietą laimėjo Liucija Grinkaitė iš Naujamiesčio gimnazijos (mokytoja Jurgita Klimavičiūtė), II-ąją vietą užėmė Augustė Buziūtė iš Ramygalos gimnazijos (mokytoja Laima Grikšaitė), III-ąją vietą laimėjo Samanta Gurklytė iš Velžio gimnazijos (mokytoja Irena Kairevičienė) ir Martyna Mituzaitė iš Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos (mokytoja Sandra Petrulaitytė-Tautkuvienė).

9–12 klasių grupėje I-ąją vietą užėmė Airidas Adomauskas iš Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos (mokytoja Rasa Vyšniauskienė), II-ąją vietą laimėjo Kotryna Juškaitė iš Raguvos gimnazijos (mokytoja Rita Karpavičienė).

Komisijos sprendimu Panevėžio rajonui regioniniame meninio skaitymo konkurse, kuris vyks Biržuose, atstovaus Liucija Grinkaitė iš Naujamiesčio gimnazijos bei Airidas Adomauskas iš Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos.

Sveikiname nugalėtojus!
 


                                                Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Sigita Jasiūnienė