Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Lai dainos motinoms skamba ne tik minint jų dieną

Gegužės 12 d. Šilų UDC salė pasidabino gražiausiomis pavasario spalvomis, į kurią susirinko žiūrovai, sveikintojai ir dalyviai iš Biržų, Pasvalio, Kupiškio ir Panevėžio rajono. Visus susirinkti kvietė Panevėžio apskrities mažųjų miestelių kultūros centrų dainų konkursas „Dainos motinai“, skirtas motinos dienai paminėti.

Susirinkusiuosius pasveikinti su nuostabiausia ir prasmingiausia pavasario švente atvyko Panevėžio rajono vicemeras Antanas Pocius. Jis pastebėjo, jog Šilus palyginus su Panevėžiu, į salę susirinko nemažas dalyvių skaičius, ir džiaugėsi, kad dainos motinoms skamba ne tik motinos dienos proga.  Panevėžio rajono tarybos narė Modesta Petrauskaitė sakė: „Su Panevėžio apskrities kolektyvais dar kartą sveikiname mamas Motinos dienos proga. Kad ir kasdieną minėtumėme šią šventę, esu tikra, jog ji neprarastų žavesio ir reikšmingumo! Ačiū Šilų UDC vadovei Audronei Antanaitienei už puikią įdėją ir už tai, jog sujungė skirtingas kartas draugėn“. Raguvos kultūros centro direktorė Kristina Juškienė džiaugėsi, jog tai pirmieji konkurso žingsneliai, bet labai tikisi, jog ne paskutiniai.

Konkurse skambejusios dainos ir prasmingi žodžiai ne kartą sugraudino susirinkusiųjų širdis, ašaros riedėjo  ir konkursantų skruostais. Laukiant komisijos išvadų žiūrovams saksofono melodijas skleidė Arūnas Viduolis.

Komisija įvertinus atlikėjų meninę išraišką, originalumą, muzikalumą paskelbė nugalėtojus.  Pirmojo lapsnio diplomą ir atminimo dovanėlę gavo Biržų kultūros centro Papilio skyriaus moterų kvartetas „Rovėjūnės“ ir vadovė Vigilija Macienė. Antrojo laipsnio diplomas ir atminimo dovanėlė įteikta Raguvos kultūros centro duetui „Prima“ ir vadovei Rimai Žudienei. Trečiojo laipsnio diplomas ir atminimo dovanėlė įteikta Paįstrio kultūros centro moterų kvartetui „Įstrelė“ ir jų vadovui Virginijui Kiršgalviui. Neliko nuskriausti ir kiti atlikėjai, kuriems įteikti dalyvio diplomai ir dovanėlės.

Stebėti susirinkusius, švente besidžiaugiančius žmonių veidus – geriausias atpildas už visus pasirengimo renginiui rūpesčius.


 Šilų UDC informacija
 Audronės Antanaitienės nuotraukos
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-05-18 14:08:37
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal