Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Klausimai ir atsakymai

2020-02-11
Laba diena,
norejome gauti išsamesnės informacijos, kokiu tikslu Sodų bendrijoje "Diemedis", esančioje Janališkių kaime, nuo pylimo net ir sodų pusėje buvo iškirsti visi suaugę medžiai bei sodų bendrijos žmonių augintos bei prižiūrėtos pušys, beržai bei kiti augalai. Ar tai ES lėšų įsisavinimas?? Jei taip, kokie darbai bus atliekami, kad suauge medžiai bei augalai jiems trukdė.
Iš anksto dėkoju už atsakymą
Lauksime informacijos

Informuojame, kad Panevėžio rajono savivaldybės administracija šiuo metu  Janališkių ir Daukniškių kaimuose įgyvendina ES lėšomis finansuojamą projektą „Potvynių rizikos valdymas Panevėžio rajone“, kuriuo numatyta  suremontuoti  dalį polderinės sistemos minėtuose kaimuose. Medžių ir krūmų šalinimas nuo polderių ( apsauginių pylimų ) yra vienas iš darbų.

Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad apsauginiai pylimai yra inžineriniai statiniai, kurių šlaituose ir ant jų viršaus negali būti jokių medžių ir krūmų. Vadovaujantis LR Vyrausybės nustatytais kriterijais,  ant pylimų augantys želdiniai nepriskiriami saugotiniems, todė jų kirtimui leidimai nereikalingi.

Atgal