Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Klausimai ir atsakymai

2017-10-13
Laba diena, norėjau paklausti ar ruošiama sodo bendrijas , esančias Juodlieknio kaime bus rekonstruotos į kaimą - nors yra kaimo pavadinimas ,gatvės namo numeriai,tačiau kažkodėl nesame kaimo žmonės - priverstinai esame sodo bendrijos nariai turime išlaikyti pirmininko šeimą ir jų patikėtinius...Na va ,kai reikia balsuoti ,dabar apmokestinote su išvežimu šiukšlių ,tai mus matote.Tie kurie tvarkingai susitvarkę dokumentus ir deklaravę ,kad čia gyvename pinai apmokestinsite, o tie kurie gyvena be deklaracijos ,kitu vardu užregistravę savo sodo namą arba neregistravę ,tai jie bus sodininkai ,o mes kas sodininkai ar kaimo gyventojai???? žinau kad čia gyvena apie 30 šeimų ,jei nedaugiau ir ne vieneri metai ,o jus kiek žinote?

Sodų bendrijų sklypams ir/ar pastatams yra suteikti paštiniai adresai, todėl yra kaimo, kuriame yra sodininkų bendrija, pavadinimas. Pagal Sodininkų bendrijų įstatymą sodų bendrijos narys sodų bendrijos sklype gali statyti sodo namą arba vienbutį gyvenamąjį namą ir jame deklaruoti gyvenamąją vietą.

Sodininkų bendrijos nariai tvarkosi pagal bendrijos patvirtintus nuostatus, deklaruojant gyvenamąją vietą Jūs esate tos seniūnijos gyventojai.

Atgal