Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Kviečia konkurso „Krašto auksas“ apdovanojimų šventė

 

Vasario 23 d. 13 val. Kupiškio r. Adomynės Švč. Mergelės Marijos vardo bažnyčioje vyks Žemės ūkio ministerijos apdovanojimai Panevėžio apskrityje „Krašto auksas“.

Konkurse „Krašto auksas“ dalyvavo Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos projektų vykdytojai arba paramos gavėjai iš visų Lietuvos apskričių, jau įgyvendinę projektus. 

Apdovanojimų atrankos komisija, vertindama pretendentus, didelį dėmesį skyrė jų verslumui, projektų naudai visuomenei ir išrinko po 9 kiekvienos apskrities nugalėtojus.

Tarp Panevėžio apskrities nugalėtojų – trys Panevėžio rajono atstovai. Tai kaimo bendruomenė „PAŽAGIENIAI“, įgyvendinusi  projektą „Mobilus SPA“; UAB „Pankera“ ir jos projektas „UAB „Pankera“ gamybinės linijos ir transporto atnaujinimas“ bei Ėriškių kaimo bendruomenė su projektu „Vienybėje jėga“.

Konkurso nugalėtojai bus pasveikinti ir apdovanoti iškilmingame renginyje, kurį ves Renata ir Deivydas Norvilai, koncertuos Violeta ir Vilius Tarasovai. Šventė – nemokama ir atvira visuomenei, rengėjai kviečia dalyvauti visus pageidaujančius.


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-17 11:41:47
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal