Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt




 Naujienų prenumerata



 

Krekenavoje įkurta nauja saugios kaimynystės grupė

 

Panevėžio rajono savivaldybėje plečiasi judėjimas „Saugi kaimynystė“. Nauja saugios kaimynystės grupė įsteigta Krekenavoje, Žibučių gatvėje. Tai jau penkta tokia grupė Krekenavos seniūnijoje.

Gyventojai, Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Vidas Sabonis ir Krekenavos seniūnijos seniūnas Vaidas Kaušakys pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurioje įsipareigojo dalytis informacija, fiksuoti saugios kaimynystės teritorijoje pastebėtus pažeidimus, įtartinus automobilius ar pašalinius asmenis, informuoti apie tai policiją. Sutarta kviestis pareigūnus į bendrus renginius.

Pareigūnai įsipareigojo analizuoti gautą informaciją, imtis konkrečių veiksmų iškilusiai problemai spręsti, konsultuoti gyventojus ir patarti jiems saugumo klausimais, organizuoti prevencines priemones.

Saugios kaimynystės grupė rūpinsis vienišų ar senyvo amžiaus žmonių saugumu, primins neįsileisti nepažįstamųjų, neįkliūti į sukčių pinkles.

Kaimynams artimiau susipažinus, pasikalbėjus, įgyjama draugų ir, esant reikalui, greičiau sulaukiama pagalbos. Tik patys žmonės gali įvesti tvarką savo gyvenamojoje aplinkoje.

Šiuo metu Panevėžio rajone yra jau 88 saugios kaimynystės grupės. Daugiausia grupių veikia Panevėžio, Velžio ir Karsakiškio seniūnijose, mažiausiai (po 2) – Raguvos, Naujamiesčio ir Vadoklių seniūnijose.

Sausį gyventojams pristatytoje Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato 2016 metų veiklos rezultatų visuomenei pristatyme pažymėta,  kad Panevėžio rajono savivaldybė aktyviausiai apskrityje dalyvavo nusikalstamumo mažinimo ir gyventojų saugumo stiprinimo prevencijos veikloje, šioms programoms skyrė daugiausiai lėšų – 9,2 tūkst. eurų.





 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-03 11:45:54
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal