Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Konkursui „Kuriu pasaką“ pasibaigus

Dembavos  progimnazijoje  vyko  Panevėžio rajono pradinių klasių mokinių  Jaunojo kūrėjo konkurso „Kuriu pasaką“  baigiamasis renginys, į kurį buvo pakviesti kūrybingiausi rajono mokyklų mokiniai.

Susirinkusiuosius sveikino progimnazijos direktorė Aušra Raišienė, Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius ir  Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji  specialistė Algė Verbiejienė - šio konkurso idėjos autorė. Jos iniciatyva  jau ne pirmus metus Panevėžio rajono mažųjų kūrėjų pasakos „sugula“ į gražią, spalvingą knygą.

Progimnazijos trečios klasės mokiniai inscenizavo savo klasės draugo ir konkurso nugalėtojo Vainiaus Leliuko pasaką „Nykštukas ir pūkas“. Pradinių klasių mokiniai džiugino svečius šventine programa.

Savo idėjomis dalinosi renginyje viešėjusi rašytoja Neringa Tik, kuri surengė tikras kūrybines dirbtuves „Noriu pasakos“  laimėtojui Vainiui ir jo klasės draugams. Edukacinės programos metu mokiniai ne tik klausėsi pasakų, bet ir patys jas kūrė bei vaidino pasakos personažus. Neringa Tik, keliaudama po Lietuvą, pasakas kurti moko ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius.

Jaunieji Panevėžio rajono kūrėjai į namus išskubėjo nešini spalvingomis „Kuriu pasaką“ knygelėmis su jose įrašytais Panevėžio rajono savivaldybės mero Povilo Žagunio žodžiais: „Džiaugiasi širdis, jog Panevėžio rajone auga tiek daug talentingų rašytojų...“


 Mokytoja metodininkė Marytė Trinkūnienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-18 07:49:18
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal