Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Konkursas „Sukam, sukam galveles“

                                       

Kovo 7 d. Panevėžio rajono Dembavos lopšelis-darželis „Smalsutis“ sukvietė pas save į svečius dešimt Panevėžio rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų komandų dalyvauti viktorinoje „Sukam sukam galveles“. Viktoriną organizavo Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius bei Panevėžio rajono Dembavos lopšelis-darželis „Smalsutis“, o renginį vedė Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ priešmokyklinio ugdymo vyresnioji pedagogė Jovita Niauronienė ir logopedė metodininkė Evelina Sutkienė.

Susirinkusios komandos savo jėgas išbandė septynių sričių užduotyse. Vaikai atvyko parengę savo komandų prisistatymus, o viktorinos vedančiosios tikrino dalyvių žinias apie augalus, gyvūnus, sveikatą, skaičius, raideles bei pasakas. Visas atliktas komandų užduotis vertino kompetentinga komisija – Panevėžio rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Alma Namavičienė, Panevėžio rajono Pedagoginės psichologinės tarnybos logopedė metodininkė Leta Vasiliauskienė, Panevėžio rajono Dembavos lopšelio-darželio tėvų klubo pirmininkė Skaistė Radziukynienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Dalia Dausienė.

Dalyviams įveikus visas užduotis ir komisijai suskaičiavus vertinimo taškus, buvo pripažinti nugalėtojai. Trečiąją vietą užėmė Panevėžio rajono Miežiškių pagrindinės mokyklos Trakiškio skyriaus komanda. Antrąją vietą laimėjo Panevėžio rajono Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ komanda. O pirmosios vietos nusipelnė Panevėžio rajono Velžio lopšelio-darželio komanda. Organizatoriai visas dalyvių komandas apdovanojo atminimo dovanėlėmis ir padėkomis, o prizinių vietų laimėtojai gavo knygas ir žaidimus, kurių dėka galės gilinti savo žinias.

Malonią staigmeną komandoms surengė į svečius atvykę kariai, kurie vaikams padainavo lietuvių liaudies dainą bei nusifotografavo su visais viktorinos dalyviais.


 Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ priešmokyklinio ugdymo vyresnioji pedagogė Jovita Niauronienė ir logopedė metodininkė Evelina Sutkienė