Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Koncertas Motinos dienai – Bistrampolio dvare

 

Nebe pirmą pavasarį, kada žemė pasipuošė žiedais, Panevėžio r. muzikos mokyklos mokiniai vienos gražiausių švenčių – Motinos dienos – proga artimiesiems dovanojo koncertą „Tau, mano Mamyte“, kuris vyko Bistrampolio dvaro koncertų salėje. Į šventę atvyko Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius, Lietuvos Respublikos Seimo nariai Guoda Burokienė ir Petras Nevulis.

Muzikos mokyklą lanko trijų rajono gimnazijų: Krekenavos, Naujamiesčio ir Ramygalos mokiniai. Koncertą surengė jungtiniai kolektyvai, suburti visuose Muzikos mokyklos skyriuose. Tai kanklių ansamblis (vadovės Loreta Venslavičienė ir Asta Dervinienė), akordeonininkų ansamblis (vadovės Diana Venckienė ir Janina Mikalkevičienė), tautinių instrumentų orkestras „Žilvitis“ (vadovai Asta ir Audrius Derviniai), jungtinis jaunių choras (vadovės Vaida Nevulienė, Vijoleta Kirpotienė ir Jecinta Garbaliauskeinė), pučiamųjų instrumentų ir lengvosios muzikos orkestrai (vadovas Kęstutis Plančiūnas, koncertmeisteris Renatas Bedalis). Atliekamus kūrinius paįvairino Ramygalos gimnazijos choreografinė grupė (vadovė Renata Rakašienė), dainavo Ramygalos skyriaus mergaičių ansamblis. Solistė Rugilė Garbaliauskaitė kartu su tautinių instrumentų orkestru „Žilvitis“ atliko Eugenijaus Čiplio dainą „Džiaugsmo sparnai“. Koncerto pabaigoje skambėjo Leonido Abariaus „Širdies tavosios šypsena“.

Šis koncertas – tai padėka Motinos dienos proga mamoms už jų begalinį rūpestį ir meilę, lydinčią mus visą gyvenimą, už neišsenkančią kantrybę ir pasiaukojimą. O po koncerto – smagus dalijimasis saldainiais, kuriuos dovanojo svečias iš Panevėžio rajono savivaldybės.


 Naujamiesčio gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Danutė Čiapienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-05-11 10:22:21
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal