Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Klausimai ir atsakymai

Užduokite savo klausimą:

Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

Bendrieji klausimai

Informaciją apie būsto kreditų subsidijavimą galite rasti Panevėžio rajono savivaldybės internetinėje svetainėje panrs.lt.

http://www.panrs.lt/go.php/lit/Informacija-apie-valstybes-i-dalies-kompensuojamus-busto-kreditus ir http://www.panrs.lt/go.php/lit/Informacija-del-finansines-paskatos-pirmaji-busta-isigyjancioms-jaunoms-eimoms

Dėl detalesnės informacijos skambinkite Linai Gaidytei

Lina Gaidytė
Panevėžio rajono savivaldybės administracijos
Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus
vyriausioji specialistė
Tel.: (8 45) 58 29 56
El. p. lina.gaidyte@panrs.lt

Prašymus dėl savivaldybei priklausančių vietinės reikšmės viešųjų kelių ar gatvių asfaltavimo gyventojai gali teikti Panevėžio rajono savivaldybės administracijai raštu, išsiusdami juos įprastiniu būdu paštu arba elektroniniu paštu. Prašyme turi būti konkrečiai nurodytas pageidaujamo asfaltuoti kelio (gatvės) ruožas tam, kad galima būtų vertinti jo svarbą vietos bendruomenei, eismo intensyvumą ir kitas aplinkybes. Pažymėtina, kad neasfaltuojami ir neremontuojami privažiavimai į privačias valdas ar kiti vidaus keliams priskiriami vietinės reikšmės keliai. Gyventojų, auginančių mažamečius vaikus, prašymams prioritetas nenustatomas.

Informaciją apie subsidijas pirmajam būstui įsigyti galite rasti Panevėžio rajono savivaldybės internetiniame puslapyje adresu: http://www.panrs.lt/go.php/lit/Informacija-apie-Panevezio-rajono-savivaldybes-ir-socialinius-bustus-ju-nuomos-tvarka-laukianciuju-saraus-kreditus-bustui-isigyti

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis telefonu į Liną Gaidytę.

Pagarbiai
Lina Gaidytė
Panevėžio rajono savivaldybės administracijos
Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus
vyriausioji specialistė
Tel.: (8 45) 58 29 56
El. p. lina.gaidyte@panrs.lt

Rašytiniai besiribojančių žemės sklypų (teritorijų) savininkų ar valdytojų sutikimai (susitarimai) privalomi statant stogo neturinčius inžinerinius statinius, inžinerinius tinklus ar susisiekimo komunikacijas arčiau kaip 1 m atstumu nuo sklypo ribos.

Jei atitinkate Įstatymo 8 str. numatytus reikalavimus, tai Jūs galite kreiptis dėl subsidijos. Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis į Ekonomikos ir turto valdymo sk. vyr. specialistę Liną Gaidytę, tel. (845) 58 29 56, lina.gaidyte@panrs.lt

Jeigu išmokos gavėjas persikelia gyventi į kitą savivaldybę, išmokos mokėjimas ankstesnėje savivaldybėje nutraukiamas nuo mėnesio, kurį asmuo pakeitė gyvenamąją vietą, paskutinės dienos. Į kitą savivaldybę reikia kreiptis ne anksčiau kaip nuo kito mėnesio po to, kai asmens gyvenamoji vieta buvo pakeista.

Deklaruoti išvykimą į užsienį galima elektroniniu būdu. Gyventojas turi turėti lietuvišką elektroninę bankininkystę, tada reikėtų jungtis per Registrų centro puslapį (skiltis gyventojai). Be žmogaus išdeklaruoti asmenį į užsienį seniūnija negali.

Gyvenamosios vietos deklaravimas asmeniui išvykstant iš Lietuvos Respublikos ilgesniam nei šešių mėnesių laikotarpiui:
https://www.epaslaugos.lt/portal/service/46820/420?searchId=6703f0e6-7f0c-45f2-a45e-a25a98ef244d

Jūs turite kreiptis į Panevėžio miesto savivaldybės administraciją.

Buitinių nuotekų tinklo plėtra sodų bendrijoje „Lėvuo“ artimiausiu metu nenumatoma. Dėl prisijungimo prie esamų tinklų turite kreiptis į šioje teritorijoje veikiantį viešąjį geriamojo vandens tiekėją UAB „Aukštaitijos vandenys“.

Jūs turite kreiptis į Panevėžio miesto savivaldybės administraciją.

Informaciją apie finansinę paskatą pirmajam būstui įsigyti rasite Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos puslapyje: https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/seima-ir-vaikai/finansine-paskata-pirmaji-busta-isigyjancioms-jaunoms-seimoms.

Dėl išsamesnės informacijos, jei planuojate būstą įsigyti Panevėžio rajono savivaldybės teritorijoje ir esate jauna šeima (Jauna šeima – šeima, kurioje kiekvienas iš sutuoktinių ar asmenų, sudariusių registruotos partnerystės sutartį, yra iki 36 metų, taip pat šeima, kurioje motina arba tėvas, globėjas (rūpintojas) vieni augina vieną ar daugiau vaikų arba (ir) vaiką (vaikus), kuriam (kuriems) nustatyta nuolatinė globa (rūpyba), ir yra iki 36 metų) ir  nesate turėję nekilnojamojo turto gyvenamosios paskirties, tai dėl išsamesnės informacijos rašykite Linai Gaidytei arba skambinkite. Būstą išsirinkus, prašymas pildomas spis.lt. Būtina deklaruoti turtą, forma FR0001.

Jei sodo namelio paskirtis yra gyvenamoji, tai tinka, jei sodų – ne.

Eilių šiai dienai nėra, gauna pažymas dėl subsidijos visi. Kas bus pavasarį sunku prognozuoti.

Jei su vaiko tėvu bus sudaryta santuoka ir jis bus įrašytas i soc. būsto sutartį, tai tikrinant pajamas už praėjusius metus neturės viršyti vienam asmeniui 2 806 Eur. Tai keturių asmenų šeima neturi viršyti per metus 11 224 Eur.

Jei neviršysite, tai turėsite teisę į soc. būstą. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės telefonu (8 45) 58 29 56.

Negalima, tai yra parama pirmajam būstui įsigyti. Sekantį būstą galite įsigyti be subsidijos.

Skaitosi kaip šeimos kapas,savininkai gali neturėti,o įrašai savivaldybės duomenų bazėje.

Panevėžio rajono savivaldybė nėra perėmusi sodų bendrijos „Lėvuo“ Tičkūnų k. kelių. Dėl kelio sutvarkymo turite kreiptis į sodų bendrijos pirmininką (toks atsakymas Jums pateiktas ir problemų žemėlapyje)

Šių metų žiema mums tikrai negaili sniego. Mes turime kelių priežiūros sutartį su UAB Panevėžio melioracija, juos informuojame ir jie pagal galimybes valo kelius. Vieną kartą Uoksų gyvenvietės kelią jau valė prieš daugiau nei savaitę, dabar vėl pasnigus pranešiau rangovams apie sudėtingas sąlygas mūsų seniūnijos gyvenvietėse ir jie pažadėjo šiandien pabaigti nuvalyti dar nevalytus kelius. Jūsų gyvenvietėje taip pat bus nuvalytas kelias. Uoksų k. kelias iš viso siekia 4,1 km. iki Tilto g. Keravos kaime. Iš viso seniūnijoje turime 129 km. kelių, kurie turi būti nuvalyti, todėl natūralu, kad visų pirma valomi keliai ir gatvės priemiestinėse gyvenvietėse, kur gyventojų koncentracija didžiausia, po to važiuojama į atokesnes gyvenvietes. Aš kiekvieną kartą pasnigus fiziškai neturiu galimybės apvažiuoti visus 129 km ir įsitikinti, kad keliai pravažiuojami, todėl labai Jūsų prašau, esant sudėtingoms sąlygoms, skambinkite man ir greideris  ar bent jau traktorius pasirodys greičiau.

Jei kils dar kokių bėdų ar problemų, prašau, nesidrovėkite ir rašykite arba skambinkite.  

Pagarbiai,
Andrius Viržaitis
Panevėžio rajono savivaldybės administracijos
Velžio seniūnijos seniūnas
Nevėžio g. 54-1, Velžio k., Panevėžio raj.,
Tel.: (8 45) 586 963, (8 620) 24 874
El.p. andrius.virzaitis@panrs.lt

Pasinaudoti parama pagal Lietuvos Respublikos finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms įstatymą Jūs jau negalėtumėte.

Dėl gyvenamosios vietos deklaravimo su turimais nekilnojamojo turto dokumentais (koks bebūtų statinio baigtumas) turite kreiptis į tos seniūnijos raštvedę, kur norite deklaruoti gyvenamąją vietą, ar vaduojantį specialistą. Seniūnijoje gausite visą reikiamą informaciją.

 1 2 3 4 5 6 >>