Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Keksiukais pasipuošęs koncertas Daukniūnuose

 

Kai už lango paskutinius lapus metė rudenį palydintys medžiai, o žiemos šaltukas kando ir vaikų, ir suaugusiųjų skruostus, daukniūniečiai rinkosi į „Rudens koncerto“ popietę. Atidėję darbus, rūpesčius, kasdienę skubą jie būrėsi Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinyje, kur vyko koncertinė programa. Renginio lankytojai turėjo galimybę ne tik kultūrinį savo akiratį plėsti, bet ir patys šventę papuošti.

Daukniūnuose šeštadienį svečiavosi Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinio folkloro kolektyvas „Lunkela“ (vad. Reda Ona Manikienė). Šis kolektyvas atvežė visą puokštę tradicinių, daugeliui žinomų kūrinių, kvietė žiūrovus kilti iš savo vietų, šokti ir mėgautis džiaugsmu: „Kas kitas pralinksmins, jei pats nebūsi smagus“, – pastebėjo kolektyvo vadovė Reda Ona Manikienė. Koncertinėje programoje pasirodė ne tik visas „Lunkelos“ kolektyvas, bet ir žavus draugų kvartetas bei jaukus, savo kūrybos dainas pristatęs duetas.

„Kaip gražu, sėdžiu ir negaliu neploti“, – šypsodamasi garsiai komentavo žiūrovė Lina.

„Suneštinis“ akcentas

Pagrindiniu „Rudens koncerto“, vykusio Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinyje, akcentu tapo namie kepti ir puošti keksiukai. Renginio lankytojai pakviesti pasitelkti savo kūrybiškumą bei kulinarinius gebėjimus ir dalyvauti „Gražiausio keksiuko“ konkurse. 

Pasibaigus koncertinei programai ir prie stalo prisėdus ragauti arbatos bei kavos, „Lunkelos“ kolektyvo nariai ir žiūrovai turėjo išrinkti gražiausių keksiukų autorių. Po pasitarimų ir be jokio anoniminio balsavimo gražiausių keksiukų autore išrinkta Akvilė Pavilonienė. Jos rankų darbo mėlyni bei tamsūs kaip naktis, uogomis pasipuošę keksiukai buvo ne tik gražūs, bet ir gardūs.

Štai taip Daukniūnuose buvo palydėtas ruduo. Su muzika. Su gera kompanija. Su puikia nuotaika ir be jokios baimės pasitikti šalčius. Kai šilta širdyje, kai ta šiluma gali dalytis – visi ledai tirpsta.


 Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė
 
  

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-11 16:22:50
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal