Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Jubiliejinė kalėdinė misterija „Meilės duetai“

Kas yra meilė? Kokia ji būna? Tūkstančius metų žmonija bando atsakyti į šiuos klausimus ir neranda vieno teisingo atsakymo. Naujamiesčio gimnazijos bendruomenė šiais metais jubiliejinėje, jau 15-toje, misterijoje „Meilės duetai“ atskleidė, kam dėl meilės  pasiryžo pasakų ir kitų literatūros kūrinių herojai.

Po pirmųjų laikrodžio dūžių duetų pasirodymai prasidėjo Spragtuko ir Marijos draugystės istorija, kuri byloja, kaip dėl meilės jie nepabūgo stoti į kovą su pelių armija ir jos trigalve karaliene. Dėl meilės aukojamasi ir nebaisu net mirti – tai scenoje tvirtu šokio žingsniu įrodė 3 klasės mokiniai ir mokytojas Sigitas Žaluda, įtaigiai ir jaudinančiai suvaidinę šokėjos ir Alavinio kareivėlio ką tik užsimezgusią meilę. 1 klasės mokiniai, jų mokytoja Alma Briedienė, gausus tėvelių būrys, suvaidinę Coliukės ir Elfo pasakos motyvus, atskleidė, kad dėl meilės įmanoma atsisakyti pasakiškų turtų. 5 klasės mokiniai ir jų vadovė Rita Liaugaudienė parodė, kaip Tėvynės ilgesys neįveikė šio jausmo, net paliekamas gimtasis kraštas, kaip kad paliko Eglė žalčių karalienė dėl mylimojo vandenų valdovo Žilvino. Gimnazijos II klasės mokiniai ir jų vadovė Vera Mitunevičienė nukėlė į Antiką ir parodė Penelopės ir Odisėjo istoriją, kai dėl meilės atsispiriama nerūpestingam gyvenimui. 4 klasės mokiniai ir jų mokytoja Rima Sankaitienė vėl nukėlė į pasakų pasaulį, kuriame dažniausiai triumfuoja gėris ir meilė panaikina piktuosius kerus, kaip nutiko Princui ir miegančiajai gražuolei. Tėvelių Čerškų pora ir I klasės mokiniai, atskleidę Jūratės ir Kastyčio legendą, parodė, kad meilė sujungia net skirtingus pasaulius. IV klasė ir jų vadovė Asta Auksutienė atkūrė gerai  pasaulyje žinomą Romeo ir Džiuljetos nelaimingos meilės istoriją. 7 klasės mokiniai vėl atvertė pasakų lobyną ir suvaidinę inscenizaciją iš pasakos „Gražuolė ir Pabaisa“ atskleidė, kaip šis jausmas net baisiausią padarą paverčia žavingu princu. Meilė tokia galinga, kad net padovanoja naują gyvenimą – kaip pasakoje „Snieguolė ir Septyni nykštukai“. Snieguolės ir Princo  ištikimybės bei  meilės istoriją į sceną perkėlė 6 klasės  mokiniai. O gal meilė tik iliuzija? Tokią mįslę uždavė 8 klasės mokiniai, parodę Dulsinėjos ir Don Kichoto istoriją. Duetų pasirodymus vainikavo 2 klasės mokiniai ir mokytoja Asta Žaludienė. Pašokę Pelenės puotos šokį Princo pilyje, visiems priminė, kad kiekvienai širdžiai tinka tik skirtinga kurpaitė.

Misterijoje be minėtų klasių ir mokytojų vaidino gausus gimnazijos bendruomenės būrys, tai gimnazijos direktorė Daiva Dirsienė, pavaduotoja ūkio reikalams Rasa Budrienė, mokytojai ir  pagalbos specialistai: Eglė Čepulienė, Danutė Čiapienė, Dalius Dirsė, Irena Jonutienė, Paulius Grinkas,  Auksė Kuncienė, Ramutė Pagojienė, Birutė Ragalytė, Sigita Puplauskienė, Greta Paškauskaitė, Kristina Duobaitienė, Arnoldas Jasiūnas, bibliotekininkė Laura Šinkūnienė, techninio personalo darbuotojai: Aurelija  Ajutienė, Asta  Dambrauskienė, Elena Ivanauskienė, Jurgita Kudrauskienė, Ana Kudrauskienė, Muzikos mokyklos akordeono mokytoja Janina Mikalkevičienė, Trečiojo amžiaus universiteto atstovės Roma Lukšienė, Vida Krauleidienė bei gausus tėvelių būrys: Evelina Adomavičienė, Aurimas ir  Rasa Bartusevičiai, Audrius Ir Vaida Kuodžiai, Jūratė ir Valdas Čerškai, Daiva Paulauskaitė, Inga Petronytė, Gitana Sinkevičienė, Jolita Trapuilienė, Jolanta Tautavičienė, Vilma Bilienė, Ingrida Bučinskaitė, Raimonda Gricienė, Donata Magylienė, Erika Noreikienė, Dovilė Oniūnienė, Raimonda Veikšienė, Laura Milerienė, Rima Serdikevičienė, Paulina Jatužienė. Šio gražaus reginio režisierė – teatro ir lietuvių kalbos mokytoja Jurgita Klimavičiūtė, muzikos režisierės – pradinių klasių ir muzikos mokytojos Asta Žaludienė ir Sigita Duoblė, scenografiją kūrė direktorė Daiva Dirsienė, mokytojai Dalius Dirsė, Eglė Čepulienė, Jurga Jasinskienė, apšvietimą reguliavo mokytojos Inga Vasiliauskienė ir Asta Arūnienė, garso operatoriais dirbo mokiniai Rokas Jankauskas ir Algirdas Gricius, pasirodymo akimirkas įamžino Daiva Tušlaitė-Ragažinskienė.


 Naujamiesčio gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Sigitas Žaluda
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-02 11:31:45
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal