Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Inovacijos Daukniūnuose vardan bendruomenės narių gerovės

 

Šiais metais gyventojų bendruomenė „Daukniūnai“ įgyvendino projektą „Gyventojų bendruomenės „Daukniūnai“ centro materialinės techninės bazės stiprinimas“, kurio metu įsigyta priemonių, prisidėsiančių prie gyvenvietėje organizuojamų veiklų įgyvendinimo. Liepos mėnesį prasidėjęs projektas jau artėja pabaigos link.

Projekto tikslas buvo sustiprinti Daukniūnų gyventojų bendruomenės centro materialinę techninę bazę, įsigyjant šiuolaikiškas bendruomenės veiklai būtinas priemones ir mažinant vietos bendruomenės socialinę atskirtį nuo miesto. Šią bendruomenės iniciatyvą palaikė ir finansavimą suteikė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija bei Panevėžio rajono savivaldybė.

Įgyvendinant projektą įsigytas posėdžių stalas, dokumentų spintos su stiklinėmis durelėmis, biuro kėdžių, televizorius, televizoriaus stalelis, kompiuteris, projektorius ir ekranas. Visi šie daiktai gelbės bendruomenei organizuojant renginius, susibūrimus, vykdant ateityje planuojamus projektus.

„Jau dabar, vienu metu, įskaitant ir šį, įgyvendiname net tris skirtingus projektus. Kiekvieną savaitgalį bendruomenės patalpose laisvalaikio studijai buriasi vaikai, kūrybines dirbtuves sava iniciatyva organizuoja suaugusieji... Jauki aplinka bei funkcionali erdvė Daukniūnų gyventojams ne tik suteikia daugiau galimybių realizuoti savo idėjas, bet apskritai sėkmingiau vykdyti darbus, dokumentų administravimą. Be papildomų lėšų materialinės bazės atnaujinimui būtų tekę ir toliau pagalbos prašyti iš bendruomenės narių, naudojant jų turimus resursus“, – apie projekto suteiktą pridėtinę vertę pasakoja gyventojų bendruomenės „Daukniūnai“ pirmininkė Reda Matuzevičienė.

Su projekto rezultatais ir atnaujinta materialine baze daukniūniečiai jau turėjo galimybę susipažinti savaitgalį vykusioje šventėje „Žibintų slėnis“. Bendruomenės pirmininkė pristatė iššūkius ir pasiekimus vykdant veiklas, o tuo tarpu renginio svečiai patogiai įsitaisę sėdėjo, vėliau ir koncertinės programos klausė, naujose kėdėse. „Atrodo toks paprastas daiktas – kėdė, o apsilankymas bendruomenės patalpose bematant tampa malonesnis“, – pastebi R. Matuzevičienė. 

 Gyventojų bendruomenės „Daukniūnai“ informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-11-30 14:46:44
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal